Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 17 Jun 2021 12:35

Eilsest Genfist - ma jälgisin töö taustal Putja pressikonverentsi ja seekord läks ta (minu imestuseks) oma elegantse-rafineeritud ülbusega üle piiri - nimelt mainides (vastuseks küsimusele et mis olid põhiteemad ja kuidas kulges) et Biden rääkis oma emast (st siis "isiku iseloomustamise" osas, mitte "põhiteemade" kontekstis).

Selle väljaütlemise ainus põhjus (Putja kogemust ja isikut arvestades) oli anda kerge vihje avalikkusele kolleegi vaimsest tervisest. Kui ta selle oli välja öelnud oli tal kohe probleem millises soustis nüüd seda "olulist fakti" serveerida - ja siis kogeles midagi kokku umbes et "see on märk tema (kõrgest) eetilis-moraalsest tasemest" vms.
("kõrgest" panin siia ise kuna vene keeles reeglina kvantitatiivseid määrangud teatud (positiivsete) omadussõnade ette ei panda, eriti kõnes)

Bidenil oli luksus anda oma pressikas peale seda, ja suht esimese asjana mainis ta et "it whas shocking for me" et Putja tõi pressikale viited tema emale (st Biden sellest sisuliselt alustaski om pressikat, PR nõunikud ilmselt soovitasid seniilsusvihjele anda konkreetne vastulöök).

Nad (st vene pool) on kõik oma esinemise võlts-vaoshoitust ilmselt õppinud ühes ja samas "kõrgkoolis" - ma mäletan et ka Vladimir Pool (kuugeldagu kes ei tea) kunagises Urmas Oti intervjuusaates (selles Vol I variandis ehk üle-NSVL kuulsusega variandis) oli täpselt samasugune naeratav kivinägu nagu Putjagi oma esinemistel.

Ma jäin ka mõtlema mida nende õpikud (sealt "kõrgkoolist") näevad ette juhtudeks kui tuleb must-valgel välja et äsja otseselt valetati, ja see on otse teles kogu maailmale ?

==================
Biden (ilmselt oma mõõdukas seniilsuses) ütles väga paljud arutatud asjad otse välja, seega tema pressikast saab kenasti ülevaate Putja "punamütsikese jutu" käigus mainimata jäetud kohtade täitmiseks.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Majandushuviline » 17 Jun 2021 13:47

Majandushuviline wrote:
td wrote:WHO on muutunud kuritegelikuks organisatsiooniks, sest tema soovitused (mittetegutsemine) kaotab elusid:
1) ebapiisav aktiivsus uue viiruse algnädalatel (juba oli teada, et see levib kulutulena Hiinas)
2) hilinemine pandeemia väljakuulutamises ning reisipiirangute soovituste andmises
3) Ivermektiini kui *ohutu (!) ja **efektiivse (?) ravimi summutamine
Kelle huve WHO teenib ???????? Igal juhul, mitte lihtrahva huve.

https://objektiiv.ee/kaari-saarma-viivitamine-ravimite-kasutuselevotus-covid-19-ravis-maksab-inimelusid/
Ivermektiini efektiivsus nakatumise ärahoidmisel on 86%, mis on sarnane parimate vaktsiinide efektiivsusega. Nii leidis Briti ivermektiini ekspertkomisjoni (BIRD) metaanalüüs, et ivermektiini kasutamine vähendas suremust 68% ning ravimi kasutamine profülaktikas vähendas haigestumise riski 86%.
Erinevalt vaktsiinidest on laia viirusevastase spektriga ivermektiin tõhus ka uute tüvede vastu.
...

Täiendav arutelu
https://objektiiv.ee/fookuses-tohusa-covid-19-ravi-mahavaikimine-on-kuritegelik/
Majandushuviline
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Majandushuviline » 17 Jun 2021 17:23

td wrote:WHO on muutunud kuritegelikuks organisatsiooniks, sest tema soovitused (mittetegutsemine) kaotab elusid ... Kelle huve WHO teenib ???????? Igal juhul, mitte lihtrahva huve.

https://www.politico.eu/article/bill-gates-who-most-powerful-doctor/
Over the past decade, the world’s richest man has become the World Health Organization’s second biggest donor ... The Gates Foundation has pumped more than $2.4 billion into the WHO since 2000, as countries have grown reluctant to put more of their own money into the agency, especially after the 2008 global financial crisis.
Some health advocates fear that because the Gates Foundation’s money comes from investments in big business, it could serve as a Trojan horse for corporate interests to undermine WHO’s role in setting standards and shaping health policies.


https://www.devex.com/news/big-concerns-over-gates-foundation-s-potential-to-become-largest-who-donor-97377
The Gates foundation accounts for 45% of WHO’s funding from nongovernmental entities, according to figures provided to Devex from WHO.

https://www.bitchute.com/video/RbcD21qCyeBJ/
Majandushuviline
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Majandushuviline » 17 Jun 2021 23:19

td wrote:miks Dr. Fauci ei vääri usaldust
https://summit.news/2021/06/02/email-re ... ak-theory/

Täienduseks sobib Joe Rogan saade.
Majandushuviline
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Jun 2021 09:45

Rootsi rahvastikupüramiid (mehi on rohkem kuni vanuseni 63)
https://worldpopulationreview.com/count ... population
Rootsi pärjastatistika
https://experience.arcgis.com/experienc ... ge/page_0/
(tabelina allalaetav)

uurisin nende andmete alusel, milline on risk vanusegrupis 10...19 aastat
= pärjaviirusesse haigestuda: 0,12 (arvatavasti sellest veidi suurem, sest kõik nohustajad teismelised ei torma testi tegema)
= pärjaviiruse tõttu intensiivravi osakonda sattuda: 0,0000400 (40 juhtu 1 miljoni samas vanuses inimese kohta)
= pärjaviirusesse surra: 0,000000435 (4 juhtu 1 miljoni samas vanuses inimese kohta)
Neid riske tuleks võrrelda noorte inimeste teiste surma põhjustega (uppumine, liiklusavarii, kasvajad jne.)

ehk siis: eksperimentaalvaktsiiniga noorte inimeste pookimine tundub olevat rumal tegevus tänaste andmete põhjal (hilistoimete ehk 2+ aasta riski pole üleüldse võrdluseks võimalik anda, neid mitte keegi veel ei tea ega saagi teada)

Vanusegrupis 16..17 aastat on CDC andmetel vaktsineerimisjärgse müokardiidi risk 0,000035 (samas suurusjärgus kui pärjaviiruse enda tõttu intensiivravisse sattuda selles vanusegrupis)

Olen endiselt seisukohal, et noortele inimestele vaktsineerimist ma täna ei soovita, seda saab alati teha ka hiljem, kui asjaolud muutuvad (70 % efektiivsus raske põdemise vastu saavutatakse ca 3 nädala pärast peale esimest süsti)). Korra tehtud süsti aga enam tagasi võtta ei saa. Tegemist ei ole parandamatu haige eksperimentaalraviga vaid varem terve noore inimese peal eksperimenteerimisega. Miks seda tehakse? Võimalik, et professionaalne kretinism pimestab.
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Jun 2021 10:24

Teadlased peaksid uurima, miks mõnedel vaktsiini saanutel tekkib tugevam reaktsioon, mõnedel praktiliselt üldse mitte. Kas see oleneb muuhulgas:
- süstimise tehnikast
- vaktsiini üles sulatamise tehnikast
(ehk inimlikest eksimustest)
või ikkagi vaid "peremeesorganismi" enda omadustest

Teoreetliliselt peaks esimese süsti järgselt ootama teatud üldreaktsiooni võõrale ainele. Teise süsti järel on muutujaid juba rohkem ning raskem standardiseerida (esimese süsti järgselt välja kujunenud immuunsuse tase mõjutab seda). Vt. ka Mantoux test ehk kuidas hinnata organismi vastust võõrvalgule tuberkuloosi näitel:
https://en.wikipedia.org/wiki/Mantoux_t ... n_reaction

Siit saab tõmmata paralleele, miks pärjaviiruse vaktsineerimise vastus on inimestel erinev (inimese eelnev kokkupuude viirusega, inimese enda immuunsüsteemi tugevus jne.)
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Jun 2021 10:34

Siin on kombeks remondimeestel kanda kõrvaklappe, milles on raadio. Teades kohalikku raadiojaamade valikut (möla+tümpsumuusika või vasakule kaldu riigiraadio), siis paratamatult jääb sellest ka midagi külge. Ega Eestis vist teisiti pole, aga kõrvaklappide asemel on mingi suuremat sorti õhuvõngutaja - ka naabrite jaoks.

Konservatiivid võiksid luua üleriigiliselt leviva raadiojaama. "Pereraadio" seda auku ei täida, sest paljud on (teatud vanuseni) usuleiged või lausa allergilised selle suhtes. "Objektiivi" ja "Uute Uudiste" mõned saated on ka tendentslikud ja ebateaduslikud. Err.ee saidil on palju toredaid saateid, aga uudised on kallutatud. Oleks vaja uut raadiot "mõtlevale inimesele".
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Jun 2021 10:48

Majandushuviline wrote:
td wrote:miks Dr. Fauci ei vääri usaldust
https://summit.news/2021/06/02/email-re ... ak-theory/

Täienduseks sobib Joe Rogan saade.

jah, WHO uurimist korraldas asjatundja ehk seesama inimene, kes enne oli seotud "gain of function" know-how impordiga Hiinasse. Kas ta tahtis, et uurimine midagi paljastaks?

----
meeldetuletuseks kaks sõna, mida praegusel ajal meeles pidada:
= GoF ehk Gain of Function: eufemism, mis tähistab viirusele uute kurjade omaduste andmist teaduslaboris (suurem levik, ohtlikumad tervisemõjud)
= RCT ehk Randomized Control Trial: teadusmaailmas tunnustatud parim võimalik viis ravimi mõju hindamiseks, tehakse 2 patsiendigruppi, üks neist saab ravimit, teine mitte, muus osas on kõik tingimused samad, inimese sattumine kumbagi gruppi sõltub vaid juhusest ehk loosimisest. Paljudel juhtudel on aga selline uurimismeetod ebaeetiline (kui ravimine või ravimata jätmine kahjustab oluliselt inimese tervist ja järgnevat elusaatust), seetõttu mitte alati rakendatav. Ravimiamet reeglina soovib, et uue ravimi registreerimisele eelneb suure uuritute arvuga RCT, aga ta võib teha erandi mõnede raskete haiguste jaoks, millel siiani puudub ravi, vt. näiteks COVID vaktsiinid (aga millegipärast mitte ivermektiin). Lisaks on RCT puhul vajalik, et seal puuduks huvide konflikt (alati uurida, kes rahastas ja missugused seosed eri firmade ja asutustega on uuringu läbiviijatel). Registreerimisele minevate ravimite uuringuid pahatihti rahastavad need ravimfirmad, kes on huvitatud uue ravimi registreerimisest, seetõttu sellise RCT lootustandvad tulemused on pahatihti ülehinnatud!
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 18 Jun 2021 11:45

Unine eesti meedia on ka teema lõpuks üles leidnud (viimasel minutil):

Maailmas kasvab hõbeda puudus – USA riiklikul rahapajal on raskusi tellimuste täitmisega
https://makroskoop.ee/maailmas-kasvab-h ... aitmisega/

Praegusel hetkel juba uus teema youtube'i analüütikutel -- et MIKS hind äkki langes? Oi-oi-oi kui hirmus.
Sic, kõik on ebaloogiline -- hõbeda-kulla suure nõudluse tingimustes hind langeb :?:
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Majandushuviline » 18 Jun 2021 12:28

td wrote:jah, WHO uurimist korraldas asjatundja ehk seesama inimene, kes enne oli seotud "gain of function" know-how impordiga Hiinasse. Kas ta tahtis, et uurimine midagi paljastaks?

Erinevate riikide ja laborite vahel valides leiti millegipärast just see riik olevat sobivaim. Euroopa laboreid ei kasutatud, mis võiks olla põhjus?
Majandushuviline
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby projekteerija » 18 Jun 2021 12:51

Reps vihastas ja solvas korralikult enamust noorte- ja õpetajatöö tegijaid (eriti naisi) selle inimese palkamisega. Oli selge, et pikka ametiaega ei tule. Repsile tehti (naiselikult) kiiresti ära suude (mida hoiti sinnani kinni või siis vaid sosistati kohvinurgas...) lahtitegemisega. Nüüd ka viimaks peategelane suundus uutele väljakutsetele sest näost näkku kohtumisi ta endale lubada eriti ei saanud suuremale hulgale inimestele. Nüüd aga sai koroona karantiin läbi ja hõiked, ähvardav sumin - ilmed, küsimused jms. meelsusavaldused muutusid väljakannatamatuteks. Mõnel inimesel ikka vedas selle pandeemiaga. Norm olukorras oleks jõuluks olnud ametikoht väljakannatamatu tule all ja vastupunnimisel ka kogu amet jms. miilava püssirohulao seisus jne. Nüüd sai enne Jaani ja lõpupidude piduliku meeleolu aegu vaikselt minema.
https://www.delfi.ee/artikkel/93778319/ ... ori-kohalt
projekteerija
 


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 18 Jun 2021 14:19

hh wrote:Sic, kõik on ebaloogiline -- hõbeda-kulla suure nõudluse tingimustes hind langeb :?:

Mida iganes, võrreldes aastataguse ajaga on hetkehind + 37 % (euro alusel)
Tõsi, kuld - 4 % (euro alusel)

Osta tasub investeerimiseks seda, millest hetkel ei räägita või mida lausa vihatakse. Seega, hõbeda kõrval on täna arvatavasti paremaid kohti, kuhu investeerida. Kellel aga hõbedat-kulda veel pole, siis natuke võiks ju omada ... Hõbemüntidel ei ole käibemaksu, seega pigem hõbedamünte kui hõbedakange. Aga eks katsuge leida 1 kg hõbemünte (hulgisoodustus koguse pealt!) täna, juba mitu kuud ei ole Tavidis saada.
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 18 Jun 2021 18:07

Majandushuviline wrote:
td wrote:jah, WHO uurimist korraldas asjatundja ehk seesama inimene, kes enne oli seotud "gain of function" know-how impordiga Hiinasse. Kas ta tahtis, et uurimine midagi paljastaks?

Erinevate riikide ja laborite vahel valides leiti millegipärast just see riik olevat sobivaim. Euroopa laboreid ei kasutatud, mis võiks olla põhjus?

Vägisi jääb mulje et "ilusate loodusvaadete" hulga suurendamine on kaugem eesmärk. Kas on mõni valdkond kus GoF teeniks tsiviilhuve ? Putuka/umbrohu tõrje ? (teadagi kes need putukad ja umbrohi on :twisted: )

Seda enam et rahvusvaheliste konventsioonide valguses peaks kõikide tunnuste poolest olema sisuliselt tegemist ju bioloogilise massihävitusrelva väljatöötamisega (mille poolest see keemiarelvast halvem on ? Tegelikult ei olegi, onpalju "parem" kuna levib loetud kuudega üle maailma.

=============
võibolla mängib muu maailm ka Hiinaga nö 4D malet, suunates sellised nö "uuringud" teadlikult sinna, ja orgunnides siis laborilekke mis annab hiljem hulgem hoobasid (nt rahvusvahelise õiguse raames (mis iseenesest on suht "misnomer")) või siis vähemalt kaalukaid/usutavaid ettekäändeid selle majandustiibade ja igatsugu Belt'n'Road initsiatiivide tasalülitamiseks.

Ma ei saa ka aru kuidas õhtumaad nt Aafrika suhtes sedavõrd lollid on olnud, lennates peale oma "parketikõlbuliku" sisutu lobaga ? Ma ise sain seal "samale leheküljele" suht ruttu (oma kitsas valdkonnas), kogu saladus selles et pakkuda tuleb rohujuuretasandil töötavaid lahendusi (antud näitel valmiskujul andmebaasimudelit koos kõikide tabelite ja põhjendustega miks just nii, pluss äriloogika osa tehnilist kirjeldust, plus miks just PostGreSQL (st tasuta), ja mitte Oracle (maksavad lolliks), jne), mitte mingeid krdi "kontseptuaalseid aluseid", "valgeid raamatuid" jne, või veel hullem - pauerpointi slaide (mida aga õhtumaad (ja eriti need igatsugu kolmetähelised organisatsioonid) vist ongi veel ainult võimelised sinna eksportima.

No ja Prantsusmaa teeb lihtsalt "Macchiavellit" oma prantsusekeelsetes satelliitides (aga küll need ka õpivad ise Macchiavellit lugema :twisted: )
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 18 Jun 2021 18:37

Seoses valge raamatuga tuli meelde et vist Kersti ise ütles ühes intervjuus et kul järgmine koroonalaine peaks meid tabama siis "õnneks on meil nüüd olemas valge raamat".

...
(ei kommentaari, sellisele kaalukale mõtteterale on raske midagi lisada. Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kes on seda Olulist Dokumenti lugenud ?)
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby projekteerija » 18 Jun 2021 22:04

projekteerija wrote:Reps vihastas ja solvas korralikult enamust noorte- ja õpetajatöö tegijaid (eriti naisi) selle inimese palkamisega. Oli selge, et pikka ametiaega ei tule. Repsile tehti (naiselikult) kiiresti ära suude (mida hoiti sinnani kinni või siis vaid sosistati kohvinurgas...) lahtitegemisega. Nüüd ka viimaks peategelane suundus uutele väljakutsetele sest näost näkku kohtumisi ta endale lubada eriti ei saanud suuremale hulgale inimestele. Nüüd aga sai koroona karantiin läbi ja hõiked, ähvardav sumin - ilmed, küsimused jms. meelsusavaldused muutusid väljakannatamatuteks. Mõnel inimesel ikka vedas selle pandeemiaga. Norm olukorras oleks jõuluks olnud ametikoht väljakannatamatu tule all ja vastupunnimisel ka kogu amet jms. miilava püssirohulao seisus jne. Nüüd sai enne Jaani ja lõpupidude piduliku meeleolu aegu vaikselt minema.
https://www.delfi.ee/artikkel/93778319/ ... ori-kohalt

:? Ilmselt on lähenevad valimised jms. "imedeaeg"... Õhtaks ka ajakirjandus andis ka vähe rtohkem juba teada...
https://epl.delfi.ee/artikkel/93785215/ ... ameti-juhi
projekteerija
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 Jun 2021 09:26

pop wrote: Kas on mõni valdkond kus GoF teeniks tsiviilhuve ?

granti taotluses on kirjas:
Program Director/Principal Investigator: Daszak, Peter Renewal: Understanding the Risk of Bat Coronavirus Emergence Project Narrative Most emerging human viruses come from wildlife, and these represent a significant threat to public health and biosecurity in the US and globally, as was demonstrated by the SARS coronavirus pandemic of 2002-03. This project seeks to understand what factors allow coronaviruses, including close relatives to SARS, to evolve and jump into the human population by studying viral diversity in their animal reservoirs (bats), surveying people that live in high-risk communities in China for evidence of bat-coronavirus infection, and conducting laboratory experiments to analyze and predict which newly-discovered viruses pose the greatest threat to human health.


https://reporter.nih.gov/project-details/9819304

kõlav nimi on sellel raha saanud organisatsioonil: Ecohealth Alliance
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 Jun 2021 09:33

järjest rohkem torkab silma, et ajakirjandust lugedes toimub 'gaslightning' -- seal kirjutatu ei käi kokku minu elukogemusega. Varem, noore inimesena, võis arvata, et elukogemus on väike ja suured onud-tädid teavad paremini. Täna aga ütleks, et suurtel onudel-tädidel on oma huvid ja privileegid, millest ei taheta loobuda, kui magus maik suhu saadud.
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Jun 2021 10:47

td wrote:järjest rohkem torkab silma, et ajakirjandust lugedes toimub 'gaslightning' -- seal kirjutatu ei käi kokku minu elukogemusega. Varem, noore inimesena, võis arvata, et elukogemus on väike ja suured onud-tädid teavad paremini. Täna aga ütleks, et suurtel onudel-tädidel on oma huvid ja privileegid, millest ei taheta loobuda, kui magus maik suhu saadud.


Lisaks ajakirjandusele ka haridus, perekond, poliitika jm. Ma ka varem arvasin, et täiskasvanud inimesed on noorest targemad, et neil rohkem elutarkust jne, et noorem peab alati järele andma. Nüüd selgub, et palju asju tehakse üksnes oma mugavuse ja võimu kindlustamiseks.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Jun 2021 10:56

td wrote: ütleks, et suurtel onudel-tädidel on oma huvid ja privileegid, millest ei taheta loobuda, kui magus maik suhu saadud.


Seda nimetatakse ideoloogiaks. Tänapäeva ülikoolis ei õpetata ideoloogiateooriat. Nõukogude ülikoolis oli see kohustuslik aine -- siis kapitalismi paljastamise jms mõttes. Siis õpetati, et alati peab jälgima, kellel on teema suhtes huvid. Tänapäeval võiks huvidele lisada -- alati jälgi, kuidas rahad liiguvad. Siis on enam-vähem pilt selge. Näiteks vaatan teatud huvigruppide enesekindlust, kust see tuleb? Aga jälgi rahade liikumist ja seadusandlust. Edasi peaks vaatama, kust need rahad ja seadused tulevad. Siis on pilt selge. See pole mingi "endast mõistetav objektiivne reaalsus".
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Jun 2021 11:02

Väga hea. Kuidas üks isik võib kaubamärgi põhja lasta.

Cristiano Ronaldo made Coca-Cola lose 4 BILLION DOLLARS in 4 SECONDS
https://www.youtube.com/watch?v=sco9n_JTrEM

Vesi on tõesti palju tervislikum jook kui COCA-cola
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Jun 2021 12:16

Keegi pastor annab soovitusi, kuidas valmistuda eelolevaks "küberrünnakuks" (nii nimetab IMF kõigi eluliste süsteemide kontrollitud põhjalaskmist ca 2021 aasta lõpul)
ja see saab olema globaalne

A Global Cyberattack Will Be The Next Pandemic | Watch Out For "Digital Vaccines" For All Devices
https://www.youtube.com/watch?v=KAB1huZMg3g

Soovitused valmistumiseks:
- varu puhast vett, toitu
- varu sularaha, millega maksta
- varu bensiini, et autoga saada sõita
- loe Jumala Sõna, võta vastu Jeesus, sest sa ei tea, millal on su viimane päev Maa peal
- vaata, kuidas end kaitsta
- jms
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Rr009 » 19 Jun 2021 14:45

To projekteerija

Millega saaks immutada restorani kivipõrandat. Seal on vana tsementpõrand, vormiga vajutatud sakkiliseks, liivapritsiga puhastatud... Tahaks terrakota toonis, kuid siin soovitatakse vaid värvimist, mul aga meeldib kerge läbipaistvus. Epoksiid on siin julmalt kallis, 30 eur/m2, mingi väga tugev lakk või tsemendi immutus materjal oleks õige.. Pind ebaühtlane, kõikumine 1 cm...
Rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 19 Jun 2021 22:16

https://www.delfi.ee/artikkel/93790085/moskvas-purunes-taas-uus-koroonarekord

Selline asi mõjutab meid väga otseselt, eriti Ida - Virumaad ja siis edasi kõiki teisi piirkondi.
spl
Site Admin
 
Posts: 18370
Joined: 12 Feb 2008 20:59


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 Jun 2021 23:27

kolmas käsi, millest oleme puudust tundnud
https://twitter.com/i/status/1406166611908874245
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 19 Jun 2021 23:37

Peatse zombistumise normaliseerimine kunsti abil:

https://www.e-flux.com/announcements/40 ... f-fashion/

Ilmselt tulemas terve tulv kunsti, kus inimestel tühjad silmad või üleni mustad silmad, perverssed rõivad seljas, tantsivad perversseid tantse ja teesklevad, et selles seisneb tohutu loovus.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 20 Jun 2021 00:02

hh wrote:Peatse zombistumise normaliseerimine kunsti abil

no ma ei saa midagi sinna parata, kogu aeg näen nendel piltidel musti silmi
https://duckduckgo.com/?q=joe+biden&t=o ... &ia=images
td
 
Posts: 16340
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 20 Jun 2021 00:41

Jah, rahvas teab rääkida, et väidetavalt mitu näitlejat ning veel kloon, ilmselt kui lähemalt uurida, teeb vahet.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Majandushuviline » 20 Jun 2021 11:58

projekteerija wrote:
spl wrote:Meie riigil eriti strateegiat, kui seda ei paista üheski valdkonnas olevat. Ehk keegi oskab selgitada, milleks meil seda suurt monstrumhaiglat sinna Lasnamäele vaja teha on ?
https://www.aripaev.ee/uudised/2021/04/15/valitsus-surub-kriisist-valjumiseks-moeldud-innovatsioonimiljoneid-betooniks

EI ole ise suutnud välja mõtelda ega ka tea olevat ühtegi dokumenti, mis põhjendaks seda ehitust. Riigiga on see niipalju seotud, et linnas ja riigis üks võlgades partei on võimul ja sellel parteil on toetajaid vaja...

Sarnase ruumilahendusega haigla naabritel https://yle.fi/uutiset/3-11394613. Millest tuleneb musta värvi uute hoonete rohkus? Kiirmoe sarnane uuendus mida valimatult jäljendatakse või leidub mingigi eelisest tulenev muu põhjendus? Kujutleme näiteks üleni mustade hoonetega vanalinna.
Majandushuviline
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests