Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 09 Jan 2021 22:10

td wrote:
spl wrote:Antud naisterahvas elab ka nüüd suures üksinduses, sestmehed lihtsalt lähevad temast suure kaarega mööda.

more red flags than at the communist parade :lol:

üksikemad pole ilmaasjata üksikemad - seal peab olema mingi põhjus, muster (ei kehti leskede kohta!)


Julm, aga nii tõesti on. Aga see näitab ka seda, et mehed siiski on mõtlemisvõimelised, isegi mina :twisted:

Üksikemaduse tõttu ei tohi nüüd risti ka naisterahvast lüüa, sest tõbrastest mehi päris palju, aga ütleme nii, siiski tasub olla ettevaatlik. Seal lihtne muster, vaadake kui kiiresti naine oma kohustused sulle veeretab ja kui kiiresti jutt läheb rahale . Need kaks kriteeriumit näitavad tõe ära juba mõne nädalaga. Et kas jääd naisele toeks või lähed kiiresti omale sprinteri tossusid ostma, millega saaks põgeneda.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 09 Jan 2021 22:22

Nõus.

See tarkus tuleb meestele siiski tasapisi. Nooruses on standardid või enesehinnang nii madal, et ollakse valmis nende punalippude ees silmi kinni pigistama (või siis ollakse liiga tolerantsed - vastavalt ühiskonnas levinud reeglile: mees peab kõik välja kannatama)
Kurvaks teeb see, kui näed, kuidas naisterahvas manipuleerib (neoteny, laialt avatud "casual" dekoltee, "casual" joogadressid koos nähtava cameltoega jne.) ja siis see vaene mehike kaotab aru, ei suuda enam mõelda millestki muust:
https://youtu.be/HS7Y6_2B65g?t=47
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 01:29

kõigile Firefoxi kasutajatele, kes tunnevad ajalugu: take it or leave it.
Mozilla.jpg
Mozilla.jpg (82 KiB) Viewed 5128 times


Mulle ei meeldi, kui juust ütleb mulle, kuidas ma pean käituma või kingad ütlevad, mida pean mõtlema. Ma tahan, et nad täidaksid oma funktsiooni, mõelda oskan ma ka ise.
Imelikul kombel on nii, et ma ei kasuta juba ammu enam Facebooki ega ka Firefoxi - nii et polegi võimalik neile oma suhtumist näidata. :D

interneti tsitaat:
There are only two kinds of people in the world right now. 1) People who are celebrating their political opponents being purged from social media. 2) People who studied history.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 01:44

ei julge väita, et see tõsi on, lhv foorumist leidsin
aga kangesti meenutab valimisjärgset sebimist mõni kuu tagasi
Attachments
purgation.jpg
purgation.jpg (45.57 KiB) Viewed 5126 times
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 01:50

Tsitaat:
"Nii et jah, Ameerika antakse pettusega üle Globaalsele Lähtestamise seltskonnale, kelle seas on Joe Biden hetkel juhtiv marionett. Ja suurim süü lasub peavoolumeedial ja tehnogigantidel, kes on valimistega manipuleerinud, kontrollinud infovoogu ja avalikkuse lollitamisel ära kasutanud oma peaaegu täielikku monopoolset seisundit kogu maailmas. Nende sihtmärgiks on parempoolsete ja tsentristlike vaadetega inimeste sotsiaalmeediakontod. See on võitlus tõe pärast ja mitte Donald Trumpi eest. "

Kes jäksab seda 30-min filmi vaadata, saab aru, mis jõud on tulnud võimule -- loosungiga "OUR DEMOCRACY".
Ja millist tulevikku nad plaanivad aastaks 2030.

https://www.youtube.com/watch?v=CYmbdsA ... ture=share
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 01:56

gab.com on üks alternatiiv twitterile, juhtkond teatas, et lähiajal installeeritakse 10 serverit lisaks. Appstore eemaldas juba mobiiliäpi.

selle CEO on ca 30+ aastane kristlane, kes ei ela suurlinnas, kes hindab sõnavabadust
https://news.gab.com/2020/11/28/who-is- ... rew-torba/

selline inimene on muutumas ohtlikuks agendale .....

aga parler'iga on vist kutu, sest tema server asub Amazoni alluvuses, mis on võuk ja juba teatas, et enough on enough
Last edited by td on 10 Jan 2021 03:08, edited 1 time in total.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 02:09

vau, võimas!
roosh.jpg
roosh.jpg (80.05 KiB) Viewed 5120 times



lähemalt on ta sellest teekonnast kirjutanud siin: kuidas elunautlejast mikribioloogiaharidusega ateistist sai tasapisi õigeusklik, huvitav teekond (tuleb mulle mõneti tuttav ette, kuigi mina olen alles teel)
https://www.rooshv.com/how-i-turned-to-god
Last edited by td on 10 Jan 2021 02:31, edited 1 time in total.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 02:28

Tuttav psühholoog ütles -- praegu on väga kiire, palju kliente, inimestel palju hingeprobleeme, ka psühhiaatrid kõik hõivatud.

VIIRUK ärevuse ja depressiooni vastu. Kolm Hommikumaa kuningat kinkisid Jeesusele sünni puhul kulda, viirukit ja mürri...

AWARENESSFrankincense Can Help Alleviate Symptoms Of Anxiety & Depression
https://www.collective-evolution.com/20 ... epression/
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 04:14

Parler arvab nii:
Attachments
pplabirber.jpeg
pplabirber.jpeg (106.88 KiB) Viewed 5111 times
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 11:24

td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 12:13

ajalugu kordub farsina, lisaks ühe punase ringi ka "odamehele" pildi paremas ääres
Attachments
ajalugu.jpg
ajalugu.jpg (124.9 KiB) Viewed 5089 times
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 10 Jan 2021 16:57

Mingi müstiline värk käib ! Juu---tidele leiab Pfiser pidevalt miljoneid vaktsiine, aga EU'd pidevalt narrib. Ütleb pole tootmisvõimsust, mulle näib see puhtalt väljapressimise moodi, et EU neile annaks "niisama" mõned miljardid.

Lihtsalt kui Euroopas ei kiirene vaktsineerimise tempo, siis leiab viirus tee, kuidas kõikide nende raisatud miljardite üle naerda - vaktsiiniostud...

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/01/ ... us-variant
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 17:01

Siin on tehnika spetse, kes saavad kindlasti paremini aru, millest jutt.
Ehk siis kvant-arvutivõrk, millel pidavat põhinema kogu tulevane rahasüsteem jne.

The world's first integrated quantum communication network
https://phys.org/news/2021-01-world-qua ... K-u6OYLgwY
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 20:02

Rahvas imestab (tõlge inglise keelest):

Isikut, kelle käes on tuumakoodid, peetakse liiga ohtlikuks, et lasta tal omada Twitteri kontot :idea: :ugeek:
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 20:10

hh wrote:Rahvas imestab (tõlge inglise keelest):

Isikut, kelle käes on tuumakoodid, peetakse liiga ohtlikuks, et lasta tal omada Twitteri kontot :idea: :ugeek:


Lühike, selge, hea analüüs -- Elver Loho.
https://objektiiv.ee/elver-loho-me-ei-e ... NLA2J7iRSM

TSITAAT: "Tänapäevase liberalismi lahutamatu osa on postmodernistlik tõekäsitlus, mille tuumikuks on idee, et kuna objektiivset tõde pole olemas ja iga subjektiivne tõde on kellegi huvides, siis järelikult ainuke tõekriteerium on omakasu ja võim. Kui millegi uskumine annab sulle ja su liitlastele rohkem võimu, siis see ongi tõde.

Säärase paindliku tõetunnetusega inimesed moodustavad tänase liberaalse Lääne eliidi. Nemad valitsevad meediat, sotsiaalmeediat ja peatselt kogu USA riigiaparaati. "

"Me ei ela enam vabas ühiskonnas, sest vaba ühiskond ei ole ühilduv nende meetoditega, mida liberaalne eliit kasutab võimu haaramiseks ja võimu hoidmiseks."
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 20:37

Tore, et Elver tuli (läks?) jälle heade poole üle.

---

Nii. Siin on Murphy seaduste kogu eesti variandis ehk kõik rahvasaadikute küsimused, mida pakuti rahvahääletusele. Iga link laadib alla ühe A4 lehe pdf-formaadis. Jääb kaasa tunda tehnilisele personalile. Mahahääletamisega ilmselt läheb lihtsamaks, sest kõik ei vasta küsimusele "abielu mõiste kohta"
https://tinyurl.com/yy4ekw4p

ma ei kahtlegi selles, et keegi kirjastajakalduvustega inimene annab lähiajal välja selle kogumiku raamatuna
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 10 Jan 2021 20:52

kas tunnete seda positiivset energiat, mis tulvab ka teisse, kui näete neid tublisid tohtreid teineteist embamas?
https://www.youtube.com/watch?v=dfnIkDwrjw8
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 10 Jan 2021 21:25

hh wrote:Rahvas imestab (tõlge inglise keelest):

Isikut, kelle käes on tuumakoodid, peetakse liiga ohtlikuks, et lasta tal omada Twitteri kontot :idea: :ugeek:


Iroonia see, et Trumpil tuumakoodid ja keegi ei saa temalt neid ära võtta, ega ka võtta ära õiguse neid kasutada :twisted:
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 10 Jan 2021 23:01

hh wrote:Kes jäksab seda 30-min filmi vaadata, saab aru, mis jõud on tulnud võimule -- loosungiga "OUR DEMOCRACY".
Ja millist tulevikku nad plaanivad aastaks 2030.

https://www.youtube.com/watch?v=CYmbdsA ... ture=share


Et miks see abielu rahvahääletus on opositsioonile -- Reformierakonnale ja Sotsidele -- elu ja surma küsimus, et nad valmis kasvõi avalikuks riigireetmiseks, et see ära hoida? Maskid on langenud. Sest nad valmistavad meid ette selliseks tulevikuks (vaadake ca 1 minut seda filmi, kus loetletakse ette punktid, millist tulevikku Reformikad ja Sotsid ehitavad, väga valgustuslik):

https://youtu.be/CYmbdsA_gZo?t=1029
(saab tellida kas vene- või ingliskeelsed subtiitrid!)
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Jan 2021 02:20

kui Kuugel läheb liiga võukiks, siis üks alternatiiv võiks olla:
https://www.gmx.com/mail/
(ei saa garanteerida, et millalgi sulgeb oma teenuse, siis jääd kõigest ilma)

Tegelikult aga peaks vist soovitama 4Gb mäluga Raspberry't koos oma meiliserveri ja pilvega (ja sotsiaalmeediaga), s.t. skript, millega lood juurde uue kasutaja oma pereliikmele (mail, cloud, sotsmeedia, kalender, kontaktid, automaatne failide backup jne.). Mida spl soovitab selleks puhuks? Siit väike äriidee - müüa valmis konfitud koduserverit (praegused ei ole veel valmis konfitud) 64Gb kiiremat sorti mälukaardi peal. (põhitegevusteks peaks piisama)

Oma kodune server meenutab netitarbijale füüsilist kulda - kõik on enda kontrolli all, vastaspoole risk on minimeeritud (põhiliselt sissehäkkimine või ühenduse kadumine)
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 11 Jan 2021 10:14

td wrote:kui Kuugel läheb liiga võukiks, siis üks alternatiiv võiks olla:
https://www.gmx.com/mail/
(ei saa garanteerida, et millalgi sulgeb oma teenuse, siis jääd kõigest ilma)

Ennetades riski on mul endal kõikide mailide koopiad automaatselt peegeldatud local folderites (kuigi töötan IMAP-ga). Suvalise uue serveri korral saab need kõik kenasti tagasi potsatada (aga selleks puudub tegelt vajadus, otsingud on kiiremad jne).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby neto » 11 Jan 2021 11:44

Tore lugeda, et meie teadlased nii vajaliku asja peaaegu valmis on saanud - koroonatester massidesse.
https://yle.fi/uutiset/3-11728305
neto
 
Posts: 685
Joined: 26 Mar 2009 13:10

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 11 Jan 2021 12:26

Mitte mingit infot ei ole, mis toimub praegusel hetkel.

Ja siis kuskilt Facebooki sõbra seinalt jookseb läbi väikeses kirjas mingi imelik tekst, et US üldse ilma presidendita praegu, väed tänaval, käib tipp reeturite vangstmine, tuleb uus valimine. Ma ei tea mis allikast see pärit. Eks edaspidi kuule.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 11 Jan 2021 12:39

See, mis praegu toimub, muudab ajalugu.

Sellest hakatakse veel raamatuid kirjutama, filme tegema, teaduskonverentse pidama.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 11 Jan 2021 12:41

Tundub, et meie reffikad muutusid juba väga enesekindlaks, kui JB kuulutati presidendiks.

("Jaak, kurat, maa juba põhjas!" oli see kirjandusklassiku kuulus lause.)

Aga oodake natuke veel. Neil eesti opositsiooni poliitikutel võiks hakata varsti väga häbi.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 11 Jan 2021 12:44

hh wrote:Mitte mingit infot ei ole, mis toimub praegusel hetkel.

Ja siis kuskilt Facebooki sõbra seinalt jookseb läbi väikeses kirjas mingi imelik tekst, et US üldse ilma presidendita praegu, väed tänaval, käib tipp reeturite vangstmine, tuleb uus valimine. Ma ei tea mis allikast see pärit. Eks edaspidi kuule.


USA's ei toimu midagi sellist, jah tsensuur oli ehk nende jaoks esimest korda uus asi. Natuke nutavad elu läheb edasi. Tegelt me ei peaks enam USAle keskenduma vaid Eestile. Siin toimuv on kõik normaalsuse ületanud.

Meie poliitikud on lihtsalt d-+-likud, kui varem oli kõik see nö teoreetiline teadmine, siis kogu see punt tõestas ära, et nii ka on. Nagu matemaatikas öeldakse: M.O.T.T.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 11 Jan 2021 12:50

to neto,

mina sain korraliku šoki, kui avatasin enda jaoks, et elektriautod sisuliselt ei toetagi OBD-II standardit. St iga mees teeb nüüd oma nägemuse, kuidas diagnostikat autole teha. See standard sai tehtud selleks, et oleks võimalik ühtset standardit hoida. Öeldakse, et seal pole elektriautole omaseid parameetreid, issand jumal stuge kokku, leppige uued parameetrid kokku.

Emakeeli, kui hetkel teil bensu / disla auto, võite omale osta diagnostika tarkvara ja saate varakult teada, mis haigus teie autol on. Ei pea teeninduses maksma 150 eurot selleks, et "tehti" diagnostikat. Mul isegi oma vana autol OBD-II ja üks minu enda rakendus loeb sealt andmeid.

Sisuliselt, kuna ühtset diagnostika standardit ka ei toeta elektriautod, siis on remontimise stiil vaid ametlik teenindus ja te teate, mis hinnad seal on !

Teslal pole isegi OBD-II pesagi enam, vaid kuvari pealt jooksutatakse diagnostikat, millele saab ligi vaid ametlik teenindus. Aaa juhul kui see kuvar rikkega, peate esmalt uue selle ostma, et nad saaksid diagnostikat teha :lol: Mina ei saa aru sellest Tesla fenomenist, see nagu Apple, kõik ütlevad hea, aga mina pole suutnud siiani seda headust tabada. Näen vaid, et rakendatakse Apple mudelit ja väga suured vead tootmisdetailides.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Jan 2021 13:21

oi ma naersin, nii etteaimatav: presku käis väljamaal suusatamas

sama lugu on Rootsis mitmete tähtsate ametnikega, kui enda soovitustest kinni ei pea, põhjendus: oli hädavajadus. See fraas on kujunenud juba meemiks.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Jan 2021 13:25

hh wrote:Mitte mingit infot ei ole, mis toimub praegusel hetkel.

Ja siis kuskilt Facebooki sõbra seinalt jookseb läbi väikeses kirjas mingi imelik tekst, et US üldse ilma presidendita praegu, väed tänaval, käib tipp reeturite vangstmine, tuleb uus valimine. Ma ei tea mis allikast see pärit. Eks edaspidi kuule.

ei usu
keegi lihtsalt hallutsineerib või näeb soovitut tõelisuse pähe
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby neto » 11 Jan 2021 13:45

spl wrote:to neto,

mina sain korraliku šoki, kui avatasin enda jaoks, et elektriautod sisuliselt ei toetagi OBD-II standardit. St iga mees teeb nüüd oma nägemuse, kuidas diagnostikat autole teha. See standard sai tehtud selleks, et oleks võimalik ühtset standardit hoida. Öeldakse, et seal pole elektriautole omaseid parameetreid, issand jumal stuge kokku, leppige uued parameetrid kokku.

Emakeeli, kui hetkel teil bensu / disla auto, võite omale osta diagnostika tarkvara ja saate varakult teada, mis haigus teie autol on. Ei pea teeninduses maksma 150 eurot selleks, et "tehti" diagnostikat. Mul isegi oma vana autol OBD-II ja üks minu enda rakendus loeb sealt andmeid.

Sisuliselt, kuna ühtset diagnostika standardit ka ei toeta elektriautod, siis on remontimise stiil vaid ametlik teenindus ja te teate, mis hinnad seal on !

Teslal pole isegi OBD-II pesagi enam, vaid kuvari pealt jooksutatakse diagnostikat, millele saab ligi vaid ametlik teenindus. Aaa juhul kui see kuvar rikkega, peate esmalt uue selle ostma, et nad saaksid diagnostikat teha :lol: Mina ei saa aru sellest Tesla fenomenist, see nagu Apple, kõik ütlevad hea, aga mina pole suutnud siiani seda headust tabada. Näen vaid, et rakendatakse Apple mudelit ja väga suured vead tootmisdetailides.


Tulevik ei tundu selles plaanis jah eriti roosiline. Mina ka seda Apple'i ja Tesla haipi ei mõista. Eks see suures osas tänapäevaseks usuküsimuseks tehtud, kui jumalat enam ei usuta. Enda tarbeks ei kavatse ma kummagi peale kunagi sentigi kulutada.
neto
 
Posts: 685
Joined: 26 Mar 2009 13:10

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 111 guests

cron