Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 09:26

Paistab, et Trump kaotas... :roll: Läheb suuremaks kohtute asjaks, samas Trump äridünastiale, see katastroof.

Just intervjuus ütles, et nad lähevad riigikohtusse asjadega, sest võit peaks neile kuuluma.

Biden 77 aastat vana :shock: :o Tõesti asepresident saab asemele varsti.

---

Okei, osa hääli veel lugemata, mingid osariigid. Asi läheb huvitavaks.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 09:29

mkmm, kihlveokontorid arvavad teisiti
palju hääli on veel lugeda
Attachments
kihlvedu.jpg
kihlvedu.jpg (48.66 KiB) Viewed 10031 times
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 11:40

spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 12:41

spl wrote:Viimane aeg piiranguteks või varsti on hilja ! Progressioon silmnähtav.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/graafik-oopaeva-jooksul-kinnitati-208-koroonaviiruse-uut-juhtu?id=91570403

Ma väljendaks siinkohal oma (praeguseks akadeemilist) huvi, st nakkusvektori statistika.
Need koroonadetektiivid ju uurivad lähikontaktseid, ja ka seda kus nakatunu ise on liikunud. Mul on testimistulemused praeguseks natuke savi (kui tasuta saaks testida vaataks kas ka nt endal antikehi on, ei välista et olen distantsilt mõne ühiku sisse hinganud - ja see ei olnud siin mõeldud eksitava häma/demagoogiana st võrreldes antikehad vs ninaneel).

Seega (ja ma imestan miks seda ei ole) oleks vaja statistikat nakatumiskohtade osas - mind eriti ei aita kui mainitakse mingis suures uudistevoos et "sünnipäevakolle", "jalgpallikolle" jne, vaid lihtinimiset huvitab ilmselt see mitu % seni haigestunutest sai selle (ok, mingi "piisava" tõenäosusega)

1) toidupoest
2) mitte-toidupoest
3) baarist-restoranist
4) erasünnipäevalt
5) spordisaalist
jne

grupeerida võib suvaliselt peaasi et sarnase riskisusega grupid (st nakatumiskohad) tekiks - ja siis võtta valitsuse meetmeid vastavalt nakatumiskohtade pingreale (võibolla nii tehaksegi - ei tea, võibalt tehakse lihtsalt oma suva järgi Tedros Kebre-Jeesuse kajamasinat - et üldnarratiiv enam-vähem poliitkorretkne oleks (või hoopis parteisponsorite olulisuse järgi)).

Hea oleks saada ka mingit statistilist aimu (ja lihtrahva keeles) asümtomaatiliste osas, ja ninaneelu nö leidude kontsentratsiooni osas.
Selle köhatamistarkvara peaks ka vist kiirelt appi võtma (kultuuriasutuste uksehoidjad oma distants-termomeetritega on pigem huumorirubriik).
Ja Rootsis on vist luud üle käinud juba https://epidemic-stats.com/coronavirus/sweden
(vt "Daily increase of infected, deaths and recovered in Sweden" ja deaktiveeri legendi pealt "infected" ja "recovered" (nii et õigele skaalale paigutub "deaths")
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 13:01

td wrote:mkmm, kihlveokontorid arvavad teisiti

See sinu FoxNewsi link oli kõige asjalikum
https://www.foxnews.com/elections/2020/general-results
saab vaadata nende veel lahtiste (valgete) osariikide pealt palju on senine proportsioon, palju veel lugemata, mitu valijameest osariik annab, ja liita kokku et näha palju 270 valijamehe saavutamiseks vaja on.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 14:21

Arvamusküsitlused võib prügikasti vista, need on lihtsalt narratiivi kujundamise tööriistad.
https://tv.delfi.ee/live/uudised/video- ... d=91569863

"Trump saab oodatust paremaid tulemusi."

Kes ootas, mida ootas? Ja kellelt küsis? (välismeediast saab ilmselt peatselt sarnaseid lööklauseid lugeda).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 15:30

SARS-CoV-2 appears to be most contagious around the time of symptom onset, and infectivity rapidly decreases thereafter to near-zero after about 10 days in mild-moderately ill patients and 15 days in severely-critically ill and immunocompromised patients. The longest interval associated with replication-competent virus thus far is 20 days from symptom onset.

https://academic.oup.com/cid/advance-ar ... 49/5896916

siit järeldub, et viiruse leviku tõkestamiseks on vajalik varajane info levik sellest, et oli võimalus nakatuda - seejärel jääda ise igaks juhuks karantiini, et mitte nakatada teisi (lähedasi jne.). Huvitaval kombel on nakkusohtlikumad just need, kellel PCR-testi "väljatrükk" on väiksem. Esimesed 5 päeva peale kontakti mõne levitajaga on kõige kriitilisemad viiruse edasiandmise poolest.
vt. ka https://www.bmj.com/content/bmj/371/bmj ... height=600


PCR asemel oleks vaja kiireid ja odavaid antigeenide testkitte (analoogsed rasedusetestiga), mida saaks kiiresti vajadusel igaüks ise kasutada. Aga neid vist turul ka väga pole saada.

-----

Šveitsis on testimise võimekuse piir käes, rohkem testida pole võimalik, 20% testitutest on viirusega.
Belgia intensiivravi võimekus on ületatud, hetkel jookseb piir kuskil 30...50 a. vanuse vahel, keda saaks intensiivselt ravida.

------
Ontario andmetel on nakatumine kõige sagedamini:
Close contact
Individuals who likely caught COVID-19 from an infected person that they were physically close to.
Community spread
A case is considered “community spread” when someone tests positive but we cannot trace the source because the person:
did not travel
did not knowingly have contact with another infected person
is not associated with an outbreak

s.t. lähikontaktid ja "kuskilt mujalt"

samas, Londoni metroo paistab olevat puhas
There are no traces of Covid-19 on surfaces and in the air on London Underground or the city's buses, scientists say.
https://www.bbc.com/news/uk-england-london-54793554
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 16:26

seda minagi imestan, miks pole % kus täpsemalt nakatuti. See pole ju keeruline, kõik andmestik neil olemas, veebileht ka ju.

https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-andmestik
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 16:51

kardan, et see nakatumise koha andmestik on selline kehvakene, et sellest pole midagi näidata (enamus on lipukesega "teadmata", "muu" vms.)

Statistika osas tuleb silmas pidada ka seda, et intensiivravi kohtade arv on maailmas erinev - definitsioonid on erinevad.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 16:56

kihlveokontoris on olukord jälle muutunud
https://www.bonus.com/election/
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 17:41

olen alati imestanud, kuidas autoparisnikud vana auto sisemuse nii puhtaks saavad, nüüd ma tean
https://www.youtube.com/watch?v=tGnf8G8A8qU
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 18:50

Absull ei saa enam midagi aru :? Demograafia ei toeta enam seda, inimeste palgad ei võimalda enam seda, kas investorid ostavad kortereid kokku ?

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/suuremates-linnades-purustavad-kinnisvaratehingud-rekordeid-kasvab-ka-ruutmeetrihind?id=91576137
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 19:23

spl wrote:Absull ei saa enam midagi aru :? Demograafia ei toeta enam seda/.../

Ma arvan et see on raha äraparkimine, paremate võimaluste puudumisel. Kliima on ju OK, ja vajadusel elab keegi Bangladeshist sees lõppkokkuvõttes (olles nt pantinud oma suguvõsa) - kui me enda demograafia välja ei vea.
================
üks suht sümpaatne kassiir Muraste konsumis ongi Bangladeshist (küsisin, arvasin ise et hindu).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 19:41

td wrote:kihlveokontoris on olukord jälle muutunud
https://www.bonus.com/election/

Stalini tarkus tundub toimivat, niipalju kui aru saan. Hääli muudkui loeti, ja siis ühtäkki lugemine seiskus (ja kaardile jäid valged laigud). Ilmselt vaja mõelda mis edasi teha (ma tunnistan et ei vaadanud kas valged laigud on Dem või Rep kuberneridega).
Ma sain ka aru ülemkohus "lükkas midagi tagasi" (mingi posti teel laekunud häälte protest, tundub).
Georgia osariigis lõhkes häälte lugemise kohas veetoru (ja "hääli ei saa ajutiselt lugeda", ehk sel ajal saab ära pidada kriisikoosoleku ja vaadata kuidas tembeldamata ümbrikud (need "pseduo-mail-in-ballots") sekka sokutada).

Selge on see et kaalul on rohkem kui keegi arvata oskab - globaalselt.

(Ma sain selle kõige selle taustal väga selgelt aru ühest asjast - praegusele sotsiaalmeedia mudelile ON vaja alternatiivi.
Ma ei tea on see Tor-põhine või mis iganes - aga ma ei taha ülejäänud elu elada nii et "rahva arvamus" kujundatakse lõpuks selliselt ja selliseks et "war is peace", "freedom is slavery" jne.
Ja selleks vajaliku "liini läbilaskvuse" ressurss tuleks suures osas doteerida riigi poolt - ma võiks (st - teoreetiliselt) ka oma läpakas "otsingumootori" või alternatiiv-FB käivitada, see jookseb aga täiesti selgelt kohe kinni).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 20:18

Michigan results was a typo

The massive jump in Biden votes out of nowhere is because Shiawassee county reported "153710" when it SHOULD have been "15371."
Last edited by td on 04 Nov 2020 20:25, edited 1 time in total.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 20:21

https://epl.delfi.ee/kliima/tana-lahkus-usa-ulemaailmsest-pariisi-kliimaleppest-olles-ise-uks-suurimaid-saastajaid?id=91578195

Bideni ainus eelis oleks, et maailmas saaks mõne aasta rohkem elada, kui tõesti suudab rohelise mõttelaadi Ameerikasse ka tuua, mida ma täiesti ausalt ei usu !
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 20:33

spl wrote:https://epl.delfi.ee/kliima/tana-lahkus-usa-ulemaailmsest-pariisi-kliimaleppest-olles-ise-uks-suurimaid-saastajaid?id=91578195
Bideni ainus eelis oleks, et maailmas saaks mõne aasta rohkem elada, kui tõesti suudab rohelise mõttelaadi Ameerikasse ka tuua, mida ma täiesti ausalt ei usu !

Oled sa detailides kursis mis tingimustel Hiina sellega liitunud on ? (sorteeri "Percentage of greenhouse gases" järgi kahanevalt).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 20:53

järgmine probleem: pastakaga märgitud eelistused hääletussedelitel masinlugemiseks ei kõlba ning ei järgi ametlikku nõuet - palju sedeleid võib sellega seoses olla kehtetud (oli kohti, kus valimisjaoskond jagas hääletamiseks pastakaid)
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 04 Nov 2020 21:48

Samal ajal, kui kõbide näitus käib Meerikas, selliseid uudiseid ka...

https://www.thelocal.dk/20201104/denmark-to-cull-millions-of-minks-over-mutated-coronavirus
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 23:29

pop wrote:Selge on see et kaalul on rohkem kui keegi arvata oskab - globaalselt.

(Ma sain selle kõige selle taustal väga selgelt aru ühest asjast - praegusele sotsiaalmeedia mudelile ON vaja alternatiivi.

oleme jõudnud lisaks rahatrükkimisele ka häältetrükkimise ajastusse – öelge, palju on vaja ja me trükime juurde ....

kas ausad valimised midagi muudaks poliittehnoloogia ajastul, on muidugi iseasi

Kui võim vahetub, läheb muidugi selles suhtes huvitavaks, et mida teha tootega "Kosmos tuubis", mis ei taha enam tuubi tagasi minna:
https://twitter.com/i/status/1323984227008868353

Portlandis praegune demokraadist linnapea võitles valimistulemuste pärast tänavarahutusi veel palavamalt toetava linnapeakandidaadiga - ja siiski võitis ka järgmise valitsemisaja. Kas valijate naiivsus või on meieni jõudnud info rahutustest moonutatud (kohalikud valijad kiidavad selle heaks)?

Järgmine aftermath on usklike prohvetite ettekuulutused Trumpi järgmisest võidust. Kui nende ettekujutuses olev Jumal oleks kõikvõimas, siis poleks sellist asja valimistel juhtunud, mis eile-täna juhtus.Millega nad seda nüüd põhjendavad? Miks sekkus Jumal just sellisel moel, kuigi ettekuulutajad nägid ette teisiti?
Last edited by td on 04 Nov 2020 23:44, edited 2 times in total.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 04 Nov 2020 23:38

Selle kõbide praeguse kabuki taustal ei saa ma aru kuidas ei ole suudetud välja mõelda lollikindlat valimissüsteemi.

Antud juhul ei olegi probleem selles kes hääli loeb (masinad loevad), vaid selles mis andmekandjal ja kellelt hääled saadi ja kellele hääletussedelid saadeti (nagu selgub ka paljudele "surnud hingedele").
Statistiliselt tundub kuidagi kummaline et reaalvalijatega (jaoskonnas), ja ametlikult registreeritud hääletusümbrikutega (mida on suht võimatu võltsida) laekuvad mingid "muud" sedelid (protseduuride kohaselt registreerimata jms), ja just nende hulgas on JB ülekaal mäekõrgune. Andmekandja tüübist (täpsemalt - (a) nõuetekohast protseduuri mittejärgides laekunud häältest vs (b) valimaskäinute ja ka protseduure järgides laekunud häälte vahel) ei tohiks sellist (statistilist) struktuurinihe vist olla. Seda enam et need "suvalise" päritolu ja protseduuriga sedelite/häälte osakaal on suur just peale seda kui häälte lugemisel teatud osariikides tehti paus (st need "valged"/selgumata osariigid).

Ma targutan mh selle Roger Stone jutu põhjal, kes tundub olevat igati aus vanahärra ja samas süsteemi sügav insaider (ja selgitab protseduurilistes detailides kuidas asi käib ja kuidas seda teatud piirides manipuleerida saab)
Wikipeedia mainitud kriminaalkaristus on BS, praeguseks on tõestatud ka see et Muelleri raport oli BS. Ma olen veidi ka wikipeedia redigeerimisalgoritmides pettunud (kuna olen seda RS väga palju kuulanud, ja tema loogika ja jutt on terviklik (st loogiliselt klapib)) - ja mu mulje on kujunenud just selle põhjal.
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 04 Nov 2020 23:51

Mis saab USA-s edasi? Kas on oodata polariseerumist ja osariikide lahkulöömist?

Kas on oodata vastuproteste vabariiklaste poolelt? Sellele küsimusele on minu vastus pigem ei - kuni isiklikku nahka väga ei põleta. Oht kaotada igapäevased mugavused on see asi, mis paneb väikekodanlased kenasti seadusi täitma ja omaette nohisedes-kirudes inimfarmis edasi rabama.
Sellistel puhkudel ainult kaltsakproletariaadil "pole kaotada muud kui ahelad".

----
Äkiline Baideni häälte kasvu võib muidugi seletada asjaoluga, et Trampi pool ju propageeris kohale minemist ja ise jääletamist - seega, nende toetajate hääled võisid tõesti laekuda enamuses otse.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 05 Nov 2020 01:22

Mina mõtlen selle taustal jälle et kas eetika, moraal, empaatia jms. on lõppkokkuvõttes nö luksuskaup, mida saab lahkelt jagada siis kui kuulud aristokraatiasse ja (alternatiivina) siis kui inimesi on maakeral piisavalt vähe, nii et jätkub ressursse-per-kärss piisvalt, et seda empaatiat/moraali jne väljendada (st - kui on kitsas peab kõhtu täitma ja pole aega viisakustele raisata).

Ja asi polariseerubki vist selliselt et see kontingent keda maantee ääres nägin "isetehtud beef-jerky't" müümas (a la sibulad/kurgid Peipsi ääres) muutub veel vaesemaks (lääneosas), ja Apalachide elanikud (idaosas) vabastavad lõppkokkuvõttes ruumi kenade loodusvaadete nautimiseks (neid seal on).
Inimesed ei saa aru et neile "tuleb küll rohkem tasuta asju", kuid samas kaovad töökohad (väikefirmade maksukoormus tõuseb - sõltumata Bideni jutust), nii et võibki kodus Ophrat vaadata, rasvuda, ja "Affordable Care Act" kliendistaatust nautida.

Kunstile mõjub kogu see värk ilmselt hästi (kunst ammutab ikka materjali vastuoludest ja vaevadest, sotsiaalses "soojussurmas" ju erilist kihistust pole mida analüüsida).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 05 Nov 2020 02:46

pop wrote:Mina mõtlen selle taustal jälle et kas eetika, moraal, empaatia jms. on lõppkokkuvõttes nö luksuskaup, mida saab lahkelt jagada siis kui kuulud aristokraatiasse ja (alternatiivina) siis kui inimesi on maakeral piisavalt vähe, nii et jätkub ressursse-per-kärss piisvalt, et seda empaatiat/moraali jne väljendada (st - kui on kitsas peab kõhtu täitma ja pole aega viisakustele raisata).

jah!

Täiendaks vaid niipalju, et lahkust saab jagada ka siis, kui farmi asukad on sõnakuulelikud ja hääletavad "mää!"
Seda oli näha ka Eestis - kui võimul olid peenhäälestajad, siis Eesti jätkuvalt sai kiita, kui tulid teised tegijad, siis tuli igalt poolt arvamusi stiilis "apelsinimees halb" (neli jalga hea, kaks jalga halb) Asukad ei tohi minna sinna, kuhu pole ette nähtud. ;)
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 05 Nov 2020 08:52

spl wrote:Samal ajal, kui kõbide näitus käib Meerikas, selliseid uudiseid ka...

https://www.thelocal.dk/20201104/denmark-to-cull-millions-of-minks-over-mutated-coronavirus


Pagan, ma just tahtsin jäneste vastu tuhkrud aeda elama panna... Tuleb ikkagi kanaari koera peale suunduda, aga need magavad öösel...
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 05 Nov 2020 09:01

td wrote:
pop wrote:Mina mõtlen selle taustal jälle et kas eetika, moraal, empaatia jms. on lõppkokkuvõttes nö luksuskaup, mida saab lahkelt jagada siis kui kuulud aristokraatiasse ja (alternatiivina) siis kui inimesi on maakeral piisavalt vähe, nii et jätkub ressursse-per-kärss piisvalt, et seda empaatiat/moraali jne väljendada (st - kui on kitsas peab kõhtu täitma ja pole aega viisakustele raisata).

jah!

Täiendaks vaid niipalju, et lahkust saab jagada ka siis, kui farmi asukad on sõnakuulelikud ja hääletavad "mää!"
Seda oli näha ka Eestis - kui võimul olid peenhäälestajad, siis Eesti jätkuvalt sai kiita, kui tulid teised tegijad, siis tuli igalt poolt arvamusi stiilis "apelsinimees halb" (neli jalga hea, kaks jalga halb) Asukad ei tohi minna sinna, kuhu pole ette nähtud. ;)


Mõtle korra meditsiini punktist. Covidi üks huvitavamaid kõrvalnähte on ka kerge ajutaseme langus. Andku meeriklased andeks, aga ma olen neid pidevalt hubasteks lollideks pidanud keda väga kõrgel tasemel tippvaraste punt juhib. Viirus on seal edukalt levitatud, kanep ja muud uimad ka, söövad jube palju sitta (mingi koeratoidu tasemel, ainult inglased söövad veel hullemat paska). Kas on siis nüüd tõesti ootus, et covid laine taustal US IQ mingi 5-10 punkti kukub ja veel sammu idiokraatia poole astuvad... Puht teaduslikult palun, minu isiklik pahameel TD tüüpi jobude suhtes palun tähele panemata jätta..
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 05 Nov 2020 10:16

what goes around - comes around (projections-judgements included)
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 05 Nov 2020 14:53

Eesti suurlinnade inimesed täiesti lambad, nagu ei õpi mitte millestki. Käisin poes, trügitakse, elatakse teineteisel seljas. Keegi maske ei kanna, mind vaadati, kui pidalitõbist,
sest mul oli mask :HEAD

https://www.err.ee/1155308/ratas-soovitab-ara-jatta-joulupeod-ja-kanda-uhistranspordis-maski

Pressikonverentsil, aga kaubanduskeskuseid me ei hakka piirama kuidagi. Kaubanduskeskuste PR ikka siis võimas.

---

Ma täiesti tõsiselt vihastasin inimeste hoolimatu käitumise pärast ! PS maskid on apteekides muutumas jälle defitsiidiks, paljudes juba pole.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 05 Nov 2020 15:38

Rahvas loeb selliseid huvitavaid telgitaguseid andmeid, nagu

https://rmx.news/article/article/george ... B.facebook
hh
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 115 guests

cron