Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 15 May 2020 11:56

see tekst oli julgustav, mida siia panna ei saa
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby neto » 15 May 2020 12:00

RMK tegemised üraskitõrjel tekitavad pigem kahju. Kasu saab ainult tema ise.
https://tartu.postimees.ee/6973604/rmk- ... 1577370166
neto
 
Posts: 685
Joined: 26 Mar 2009 13:10

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 15 May 2020 12:07

h wrote:Mida sellest arvata???

Suht tavaline jutt (kukub tõepoolest, nagu kõik eelmised, aga mitte kohe) aga eelmiste puhul polnud "finantssektorit" praegusel kujul - ja paljuski see õhk ja mullistus on selle sisene. Bilansid ei näita juba mõnda aega mitte midagi, tuleb vaadata vaid seda mis on need kohad kus tekib reaalse raha puudujääk arvaldamistes. Teglikult kas see "1%of1%" on natuke mull - palju nende "varadest" ongi sellistes "bilanssides".
Ma arvan et masside sunnil tehakse ajapikku tsiviil- ja võlaõigusesse mõned olulised muudatused, ja tagasiulatuvalt - kuivõrd seadused peegeldavad eeskätt väljakujunenud ühiskonnanorme, ja kindlasti ei saa nad elada iseseisvas universumis võrreldes lihtsa aritmeetika ja füüsikaseadustega (kui võtta kasvõi US osariikide nn "defined benefit" ehk DB riigiteenistujate pensionifondid).

Mina arvan ise et vahetu lähiaja raha püüdujääk tekib sotsiaalsetes kuludes (töötutele), ja natuke kaugemas ka pensionite osas (kuna suur osa mullist on ka sinna maandunud või pargitud või "prügina utiliseeritud").
Keegi võiks üritada kirjeldada ringvõlgnevuse korstnassekirjutamisel millised doominod ja mis järjekorras kukuvad (see on "oleks-peaks" aga mul endal vajalikku infot ei ole - küll aga on see BIS-l ja FED-l), lõpkokkuvõttes - muru kasvab edasi ja päike tõuseb samuti.
Inimesed on ka internetiajastul tervikuna teadlikumad, mis on mille põhjus ja mis tagajärg (seda ei olnud 1929 ja hiljem).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 May 2020 13:35

Üldiselt, kui keegi kunagi Hiinast maske tellib, on vist kurjast vaimust vaevatud või lihtsalt napakas. Kohutav, mis saasta Hiina toodab, kas tõesti eeldatakse, keegi teeb nende firmadega tulevikus tegemist. Nukker see, kuivõrd jõuetu on EU, et ise aidata püsti panna maskide ja nende materjalide tootmist.

https://maailm.postimees.ee/6974242/euroopa-komisjon-peatas-kvaliteediprobleemi-tottu-maskitarned-liikmesriikidele
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby neto » 15 May 2020 15:58

Tundub veel üks lootustandev leid olevat pärjahaiguse mahamurdmiseks.
https://techcrunch.com/2020/05/15/sorre ... periments/
neto
 
Posts: 685
Joined: 26 Mar 2009 13:10

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 May 2020 17:37

neto wrote:Tundub veel üks lootustandev leid olevat pärjahaiguse mahamurdmiseks.
https://techcrunch.com/2020/05/15/sorre ... periments/


Sain aru, et see kinnitud viiruse ogade külge, siis ei pääse enam viirus efektiivselt nakatama rakke. Uudistes ka räägiti sellest.

---

Trump lahe vend, mingi tipp viiruse spetsialistid lasti enda kohalt lahti, sest tema ei jaganud seda Trumpi optimismi. Teate ju isegi porgandimehe käitumist ! See spetsialist ütles, naiivne on loota USA's toimivat vaktsiini sellel aastal. Ka hoiatas sügise eest, kõik võib korduda.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 15 May 2020 19:40

Ammu oli aeg, kus kv hinnad hakkavad langema, see mis toimus oli täiesti ebanormaalne hindadega.

Kinnisvaraekspert: tarbijate stressitase on oluliselt suurenenud, tehingute arv on järsus languses
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/kinnisvaraekspert-tarbijate-stressitase-on-oluliselt-suurenenud-tehingute-arv-on-jarsus-languses?id=89877241
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 16 May 2020 06:54

Vot kuidas nimetada ühiskonda kus keskpankade keskpank valib kelle vara ülesse osta ja sealjuures kõik on nagu rahul... Oligarhaarne sotsiaalkapitalistlik kommunism või mis.. Või siis erakorraline kriisivastane semukapitalism.... Ainult väga hull ostaks sellise tüübi võlakirju mis on tagatud valitud sõbranimekirjaga ja teatega, et see kõik on tagatud tulevikutegudega mis võib olla välja tulevad. Eriti kui selle taustal konkurent lihtsalt teeb asju (pluss miinus kvaliteet on ikka pisut parem kui tavaline vargus või tuimalt vee lisamine)

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/202 ... gi-ajalugu
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 16 May 2020 12:47

Siin oleks lahendus kõigile td-d häirivatele suhteprobleemidele.
Inimesed peaksid õppima iseennast armastama.

Ühe mustanahalise pastori 33 min. loeng iga inimese elutervest enese armastamisest, mis laieneb edasi teiste inimeste armastamiseni.

https://www.youtube.com/watch?v=Bqie1I2DlbA
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 16 May 2020 16:26

Time is up for those who are corrupt.

On see võimalik???

https://www.youtube.com/watch?v=uGcMBmz ... oDWTFL4aFA
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 16 May 2020 17:33


Ei ole. Kahjuks on juutuub selliseid videosid täis.

Sõkalde filtreerimise lihtsad võtted:
- millise kohtu (väidetavast) otsusest on jutt ?
- kes või mis on "Armstice and accord of Nov 22 , 2013" ?
- kes või mis on "The Court of Ages" ? (ahhaa - leidsingi: https://www.scribd.com/document/2004659 ... and-Accord , ja ülemkohtunik on Cindy. K. Currier )

jne jne

nüüd kus USA-s on kümneid miljoneid töötuid, üritavad paaniliselt paljud "uurivad koduajakirjanikud" mingite lööklausete abil klikke püüda, et mõnikümmend dollarit leivaraha teenida.
(ja sisetunne ütleb et see Cindy. K. Currier vist ongi video tegija, ja lisa-elatisraha vajaja)
.....
ja nii ongi ! https://twitter.com/c_k_currier?lang=en

Ehk siis sama case mis "teadusajakirjadega" Indiast mis (alternatiivsele) academia 'le tsiteeringuid ja "avaldamisi" tekitab. Siin siis tegemist isehakanud "kohtuga".

=============
raiskasin 10 min oma elust, loodetavasti säästan millekski kasulikumaks n x 10 min selle lugejate eludest, et need ei klikkaks selliseid
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 16 May 2020 17:48

... ja on au olla Jim Rickardsiga "samal leheküljel" ühe arvamuse osas, Hiinast
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... -bark-bite

nimelt - innovatsiooni ilma isikuvabadusteta ja sõnavabaduseta lihtsalt ei ole. Diktatuur saab vaid mingi piirini häkkereid kaasata, aga igasugused kvalitatiivselt uued hüved sünnivad "vaba mõtte" käigus vabade inimeste poolt, ja teadmises et lähim keskastme ametnikurott sinu loodut peatselt ära ei varasta või lihtsalt ei konfiskeeri, suvalisel ettekäändel (kehtib ka Venemaa, Ukraina jpm riikide suhtes).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 16 May 2020 19:54

h wrote:Siin oleks lahendus kõigile td-d häirivatele suhteprobleemidele.
Inimesed peaksid õppima iseennast armastama.

Ühe mustanahalise pastori 33 min. loeng iga inimese elutervest enese armastamisest, mis laieneb edasi teiste inimeste armastamiseni.

https://www.youtube.com/watch?v=Bqie1I2DlbA

Video on natuke liiga pikk. Aga jah, ta räägib õigust: inimene ei tohi otsida oma väärtust teiste inimeste heakskiidu (approval) kaudu. Jõudsin ise sellele järeldusele võibolla alles 5 aastat tagasi ja järjest vähem huvitun teiste arvamusest. Kui sul on moraalne kompass (Jumala sõna vms.), siis tegelikult ju polegi vaja teiste arvamusi.

See on paljude ühiskondade ja perede viga, et liialt vähe tunnustatakse inimesi (justkui kartuses, et inimesed lähevad uhkeks). MGTOW ("men going their own way") on just paljuski retsept ka selle vastu - süü olla (valge) heteromees. Ehk luuletus sellest, "millest on tehtud väikesed poisid" ja muu sarnane eluaegne programmeerimine. Ka siin tuleb läbi teha seesama tuttav areng: eitus, rabelemine, viha, masendus, omaksvõtt, kohanemine. Sellest ka minu (ja paljude teiste) reaktsioonid - reageerima paneb ju eeskätt rabelemise ja viha staadium, tegelikult on ju palju mehi ka kohanemise staadiumis (ja siis sellest enam avalikult ei räägi, kuid igaühel on rääkida oma lugu oma teekonnast sinnani). Palju on muidugi ka eituses või ei teagi veel miskit. Siit ka põgenemine riskikäitumise või meelemürkide manu (kuigi lahendus on käeulatuses - hakata elama endale: ennast täiustades ja oma unistusi pidevalt täites!).

Omaenda elust meenuvad mõned õpetajad ja pereliikmed (vanem vend!), kelle käest otse (või kaudselt läbi kolmanda isiku) sain teada, mida ma olen pidevalt valesti teinud. Teine põhjus aga ongi pidev enesekriitika ehk endaga sõjajalal olemine, mitte rahu sõlmimine - on asju, mis ujuvad pidevalt üles, tahan nende eest andeks saada nii endalt kui ka Jumalalt, aga kahjuks ei suuda ma endale andestada ega ka kuule Jumala kõnet, et need patud on mulle lõplikult andeks antud. Ja nii elangi süütundes, et vanu katkisi asju enam parandada ei saa. Ja nii need aeg-ajalt kerkivadki jälle üles.

---
Endiselt olen tegev oma isiklikus elukorralduses (kõik on suht OK!), seetõttu arvuti taga vähe. Täna praavitasin aiamaja ust, panin uue väljatõmmatava pikendusjuhtme garaaži ning korrastasin hobitarvete ruumi. See teema oli väga südamelähedane, seetõttu postitus tuli pikem. Püüan jah rohkem lähtuda iseendast ja teised saata (vajadusel) kaugele - olen liiga palju ja liiga kaua olnud see "nice guy", kes lepib kõigega ja tõmbab ennast koomale, kui teised laiutavad. Eneseareng! Enesedistsipliin! Omaenda soovide mittemahasalgamine!
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 17 May 2020 16:24

pop wrote:

Ei ole.


Siis see saab olema võimalik lähitulevikus.

Kui Bill Gates ja Gates'i fond tõi Vietamisse vaktsiinid, tõusis autismi esinemissagedus 300%.
Autismi ei olnud enne Bill Gates'i vaktsiine | Dr Anthony Phan
https://www.tv7.ee/vod/player/26155/
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 17 May 2020 16:28

Muide see on tõsi, et just viimase nädala jooksul on teatud youtube'i videod muutunud kättesaadamatuks. Video on, aga vaadata ei saa.
Kui see ei ole tsensuur, mis see siis on?

Ja kui need ongi uhhuuu materjalid, sellised naiivsed ja napakad lasteaia asjad -- miks neid on vaja tsenseerida?
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 17 May 2020 17:35

h wrote:
pop wrote:

Ei ole.

Siis see saab olema võimalik lähitulevikus.


Seda võib juhtuda küll. (aga kindlati väljaspool "Court of Ages" jurisdiktsiooni).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 17 May 2020 18:08

Rootsi ajab karjaimmuunsust taga, minu arvates nad tulistavad omal varbad ja hiljem jalad ka ära. Ka meie viroloog ütles, samuti globaalselt analüüsid näitavad, et kui raskemalt läbi põed haigust, kus ikka ka sümptomid ei teki immuunsust. Ehk protsent, mida üritatakse saavutada ei ole lihtsalt selle viirusega üldse saavutatav.

---

Teine asi, mis kindel nagu sügist tuleb, hakkab tsirkus otsast peale. Inimesed kaubanduskeskustes käituvad nagu vasikad, kes peale talve laudast põllule lasti. Ma ei näe, et inimesed piisavalt ettevaatlikud oleksid.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 17 May 2020 19:43

Uus digijüaan võiks tulla huvitav, kui see käima läheb on disko huvitavam kui bakteriga, aga karta on, et pigem veidi uimasem kui loodan..

https://www.elcomercio.com/opinion/alfr ... inion.html
rr009
 


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 17 May 2020 21:08


Ma arvan et paljude suunamudijate, rambivalguse-prominentide jne hulgas hakkab netis ilmuma hulgaliselt erinevaid vilksatusi sõnumiga - olen (helde sponsori jaoks) saadaval (ja loomulikult väga huvitava sisemaailmaga, huvitav seltskonnakaaslane jne). Sellesarnanane laine on juba kord üle käinud.

See reality-check on vist kõige raskem just nende jaoks kel ootused kõge kõrgemad (ja helbekeste ootused just madalad ei ole).
pop
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 17 May 2020 21:41

to pop,

sul õigus, mul tunne, et natuke normaalsus taastub, kus inimesed peavad hakkama tööd tegema, mitte ei saa raha mingi p.... .. ajamise eest. Igasugu influ + encerid jne. Mis võib saada uueks reaalsuseks, mis juhtus ka eelmise kv kriisi aeg, kus kv väärtus hakkab langema ja vahe tuleb nö pangale kinni maksta. Enamikel pole selleks raha.

Nii kurb, kui see pole, paljud ei suuda peale maksepuhkuse lõppu ikkagit tasuda laenu.

Ka palgaootusi võiks kohe kõvasti kärpida. Ning järjest enam tunne, et sügisel kogu see garantiini - tsirkus jätkub :|
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby h » 17 May 2020 23:38

Üks paremaid analüüse sellest, mis reaalsus meid praegu ümbritseb. Vastus nii mõnelegi küsimusele, millele ei osanud varem vastata.

https://www.youtube.com/watch?v=oNRtBDn ... CBIBwd5ZP4
h
 
Posts: 1801
Joined: 26 Dec 2013 12:20

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 18 May 2020 08:36

pop wrote:... ja on au olla Jim Rickardsiga "samal leheküljel" ühe arvamuse osas, Hiinast
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... -bark-bite

nimelt - innovatsiooni ilma isikuvabadusteta ja sõnavabaduseta lihtsalt ei ole. Diktatuur saab vaid mingi piirini häkkereid kaasata, aga igasugused kvalitatiivselt uued hüved sünnivad "vaba mõtte" käigus vabade inimeste poolt, ja teadmises et lähim keskastme ametnikurott sinu loodut peatselt ära ei varasta või lihtsalt ei konfiskeeri, suvalisel ettekäändel (kehtib ka Venemaa, Ukraina jpm riikide suhtes).


Areng ja evolutsioon peaks olema tegelikult inimese võtmesõnad. Innovatsioon on ka tore. See Vene Ukraina kõrisurumine on tegelikult räigelt vastik, aga siin mõtlen ma ka tihti teisele momendile, kus suht tuim massihüpnoos ja kontrollitud müügikanalid ja reklaamikanalid ja papp kõigepealt oma kanalisse loob pidevat ebaõiglust. See mull, mida praegu kogu aeg peidetakse, oleks avaldamisel päris shokeeriv ja see, et enamus on lihtsalt toredad tuimad kaasaujujad, pole ka eriti hea. Aga hetkel nii on ja las ta siis tiksub, kuni elulises valdkonnas mingi tõsine defitsiit tekib, siis tuleb välja täielik iseloomutus ja abitus... Ma jään oma kartuse juurde, et positsiooni kaotuse korral on tänased dominandid märkimisväärselt ebainimlikumad kui me arvata oskame.
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby pop » 18 May 2020 14:19

Tekkis üks sürr uitmõte - nimelt et kui oleks nt seaduses kirjas et kui inimene sureb (era)hooldekodus koroonasse, siis läheb pärand automaatselt riigile (või veel parem - kirikule) - et kas siis oleks surmade sagedus erinevates hooldekodudes sama või praegusest erinev.
St kas järglaste motivatsioon koroonasse mittesuremise suhtes (või mitte-koroonasse suremise suhtes) võiks mõjutada hooldekodu keskkonna hügieeni.

Senise elu uudiste põhjal meenub nii mõnigi vanadekodu põleng (peam küll välismaal, nt Venemaa), samas uudiseid lasteaedade (või ka lastekodude) põlengute kohta ei mäleta ühtegi.
pop
 


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 19 May 2020 06:53

Mulle tundub et nüüd oleme jõudnud uuele tsivilisatsiooni tasemele kus viirus on juba kasulik. Maskide müük on uus tarbimine ja kasulik, käte pesu on selgelt kasulik, eriti hügeenivahendite müük hea kasumiga. Uut prügi tänu ühekordsele kasutusele on hullult juures ja selle f vedamine on ju kasulik. Vaktiisinist ja selle kasulikusest pole kasulik rääkida, see on puhas sotsiaalne hüve ja kui see ongi kellegile kasulik, siis ega see ju ei paista välja, sest nemad olid ka enne rikkad ja seda võiks siis lihtsalt nimetada kasulikuks harjumuseks. 13 trillioni turgu toomist peab ka kasulikuks pidama, sest veel pool aastat tagasi teadsime, et seda oleks nagu pasa katmiseks vaja, kuid ühtegi tõsiselt kasulikku ideed ellu viimiseks polnud. Need kes enne seda tegid midagi kasulikku, need võivad jäääda oma harjumuste juurde ja kasulik on kui nad hindu ei tõsta, sest nende kasulikus on juba kasuliku üldpilti sisse kirjutatud. Kuna mina olen lihtne pisiasjade looja siis mul oleks kasulik muidugi lõuad pidada ja edasi töötada, no lihtsalt selleks et ei segaks kasu loomist... Tulevik on tarkade kätes ja las nad hoiavad kasumi endale, muidu ju võib tuhmuda kasumi tulevik ja kasumlik tulevikupilt.. Seda kõike ei rääkinud mina, lihtsalt juba ammu surnud Breznev minu sees tegi lõuad lahti...
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 May 2020 07:36

kindlasti on huvigruppe, kellele viirus (ja viiruse hirm) on kasulik
ühe ootamatu grupina ilmnes Rootsis ka koerakasvatajad - hetkel on Rootsis suur põud kutsikatest, sest inimesed püüavad end isoleerida ja vajavad seltsi, samas on neil ka rohkem aega lemmikloomadega tegelemiseks (anecdotal evidence)


ja siit klassikaline filosoofiline dilemma üksiku ja üldise vahel: mitu vanainimest tuleks ohverdada ühiskonna hüvanguks? (tuttav juba Oktoobrirevolutsiooni ajast ja varemalt). Vt. ka: kui metsa raiutakse, siis laastud lendavad, eesmärk pühendab abinõu jne.
---

vaat, mille otsa sattusin. Kas Rail Baltic'u ehitus käib ka selle alla?
https://en.wikipedia.org/wiki/Cargo_cult

various ritualistic acts such as the building of an airplane runway will result in the appearance of material wealth, particularly highly desirable Western goods (i.e., "cargo"), via Western airplanes.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 May 2020 09:49

hommikuse laisklemise käigus jõudsin inimkonna kõige üldisemale printsiibile ...

Kunagi ütles minu äiapapa, et kogu elu on üks asjade tõstmine. Mina ütlen (lisaks), et kogu elu on üks suur püüd kontrollida oma tulevikku: inimene uurib eelnevaid sündmusi ja püüab leida nendest korrapära ja põhjuslikke seoseid, et siis nende abil (midagi tehes või tegemata jättes) muuta oma tulevikku talle (tema arust justkui) meelepärasemas suunas.

Primaarne küsimus aga jääb - kui palju on meie enda tahtmised ja plaanid determineeritud ja kui palju nendes on meie enda vaba tahet (eeskätt siis: meie enda vaba tahet ja kontrolli oma järgnevate mõtete üle ja kas see "vaba tahe" pole äkki siiski sama moodi determineeritud ehk juba ette ära määratud)

Selle "vaba tahte" tüüpilisemaid ilminguid on muidugi sugutung ja surmahirm - justkui vabatahtlikult koostame endale tegevusplaani, aga tegevusplaani lõppeesmärk tuleneb sisse programmeeritud instinktidest. Tegevusplaan ise aga on mõjutatud varasematest kogemustest. Varasemad kogemused aga ... kas tõesti pelgalt juhuste kokkusattumus või teatud korrapära ehk Jumala tahe. Mõlemal juhul on inimesel endal suht vähe ise ära teha.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 19 May 2020 12:37

hydroxychloroquine (ilma tsingita) ei oma mingeid raviefekte võrreldes kontrollgrupiga:
https://www.bmj.com/content/369/bmj.m1849

BMJ on väga soliidne ajakiri.

Tahaks näha sarnast artiklit koos tsingiga.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests