Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Kui oled näinud kusagil "põõsas" Eesti Nokiat vedelemas
anna meile teada, ehk suudame mõtet edasi arendada...

Juhul, kui nägid korterit, mille hinnas tavapärasest vähem nulle...
või ehitamisel kasutati zelatiini.. sosista meile ka.


Kõik head vestlused teretulnud !
Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby teretere » 11 Apr 2021 09:24

td wrote:
hh wrote:
hh wrote:See on S-a-a-t-a-n-a plaan inimkonnale. Aga on olemas ka JUMALA plaan. Kumb teile rohkem meeldib?

Pöörduge oma kurjadest mõtetest ja tegudest, paluge andeks Jumalalt, kutsuge TEMA oma ellu, TA kuuleb.


Jah, see on tõsi.

Jepp, ka spektikutele - arvestage võimalusega, et saatan on ikkagi olemas (kuigi teile väidetakse vastupidist) ning tehke oma otsused vastavalt sellele (et minimeerida riske oma elusaatuses, see ju olulisem kui riskide minimeerimine aktsiaturul vms.).


https://www.youtube.com/watch?v=-EQO6YMIzqg
teretere
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby neto » 11 Apr 2021 11:40

Pfizer ei oma LAV-i mutatsiooni suhtes täielikku kaitset. :(
https://www.aljazeera.com/news/2021/4/1 ... study-says
neto
 
Posts: 685
Joined: 26 Mar 2009 13:10

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Apr 2021 17:55

teretere wrote:
td wrote:
hh wrote:
hh wrote:See on S-a-a-t-a-n-a plaan inimkonnale. Aga on olemas ka JUMALA plaan. Kumb teile rohkem meeldib?

Pöörduge oma kurjadest mõtetest ja tegudest, paluge andeks Jumalalt, kutsuge TEMA oma ellu, TA kuuleb.


Jah, see on tõsi.

Jepp, ka spektikutele - arvestage võimalusega, et saatan on ikkagi olemas (kuigi teile väidetakse vastupidist) ning tehke oma otsused vastavalt sellele (et minimeerida riske oma elusaatuses, see ju olulisem kui riskide minimeerimine aktsiaturul vms.).


https://www.youtube.com/watch?v=-EQO6YMIzqg


Ehk siis lühikokkuvõte videost: the greatest evil is ignorance (elamine mullis, kus ei teata surma paratamatust). Mis puutub molutamisse (kõik on justkui juba olemas), siis talvel sai seda praktiseeritud päris palju (liiga palju!) – ja molutamisel liigub aeg palju kiiremini kui tegutsemisel - lihtsalt elamusi on vähem ja seega ka verstaposte on mälus vähem, mille järgi ajaarvestust pidada.
Huvitaval kombel ei olnud mul surmahirmu, kui mind elustati (siis, kui olin korraks teadvusele tulnud). Ma teadsin, et mind elustatakse, aga oli täielik ükskõiksus. Hiljem, narkoosist ärgates, oli tunne, et poleks olnud suurt miskit lugu (isiklikus plaanis), kui oleksin ära surnud – kõik asjad, mida tahtsin teha oma elus, oli justkui tehtud (ebareaalseid soove õppisin ma mitte igatsema juba teismeeas). Aga hetkel küll ei tahaks surra. Tahaksin veel olla oma heade inimestega koos. Ja ei taha piina enne surma. Loomulikult tahaksin ülejäänud (mulle sisuliselt kingitud) eluaja elada nii, et ei teeks kurja. Iga kord, kui näen ambulantsi helikopterit lendamas (elan ju haiglale suht lähedal), siis tekkib mõte, et kui seda helikopterit ei oleks olnud, oleksin tõenäoliselt olnudki surnud või siis kaalikas.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Apr 2021 18:08

hh wrote:Peaminister esines uinutava kõnega (ei naeratanud seekord pidevalt nagu eelmine kord intervjuud andes, sarnanedes Bill Gatesile), ta hääldas välja sõna "s,,u,,n,,d,,v,,a,,kt..s---in--eer--imi-sed" , et need pannakse praegu "ootele". Huvitav mida see tähendab?

Tänase seisuga defineeritakse tavalisi armsaid inimesi (mehi, naisi igas vanuses) kurjategijatena, keda arreteeritakse ja viiakse kongis jaoskonda.
Nii nagu täiesti terveid inimesi defineeritakse haigetena. Ja muu haigusega inimesi defineeritakse monohaiguse kaudu.

Kuidas sellest kõigest aru saada?

Kurjuse koha pealt aga kindlasti veel see, et üllate eesmärkide poole ei tohi mitte kunagi liikuda kurjusega (ajaloos palju kordi nähtud). Ja kas kõik püstitatud eesmärgid ikkagi ongi head (tagantjärele tarkusena)?
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 11 Apr 2021 18:12

rr009 wrote:Aga td, mul on täitsa ikkagi huvi, kui suur on tõenäosus, et see covid jääb 5-6 aastaks ja maailm on sunnitud jalgpalluritele ja kivipalluritele eraldatud papi tegelike asjade jaoks juba kasutama, kas või meditsiiniks või kauniteks hauakivideks...
See võib kaasa tuua äkki minu loodetud muutuse mõtlemises ja ma kindlasti kirjutakse sellele paar oodi...


minu kohvipaksu pealt ennustatud risk oli 5...15 % ja see vist hakkabki realiseeruma, kui uued vaktsiiniresistentsed tüved hakkavad tekkima (AZ-vaktsiiniga alustab LA tüvi, valmis panna järgmised, mida me täna veel ei tea).
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 11 Apr 2021 19:35

AstraXenecal on LAV tüve vastu kaitse sisuliselt 0 %. J & J ei tea, aga võid karta, et sama lugu. Sputnik ka suht sama meetoditega vaktsiin, võib eeldada sama, et efektiivsus väga madal.

---

Kas Reform kunagi kärpinud omadel midagi, kas mitte ei meenu, et Reform võttis alati sealt vähemaks kus polnud mitte midagi enam võtta.

https://www.postimees.ee/7222152/kaja-kallas-tulevad-vaga-rasked-aastad-riigieelarves-on-suur-auk
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Rr009 » 11 Apr 2021 20:38

td wrote:
rr009 wrote:Aga td, mul on täitsa ikkagi huvi, kui suur on tõenäosus, et see covid jääb 5-6 aastaks ja maailm on sunnitud jalgpalluritele ja kivipalluritele eraldatud papi tegelike asjade jaoks juba kasutama, kas või meditsiiniks või kauniteks hauakivideks...
See võib kaasa tuua äkki minu loodetud muutuse mõtlemises ja ma kindlasti kirjutakse sellele paar oodi...


minu kohvipaksu pealt ennustatud risk oli 5...15 % ja see vist hakkabki realiseeruma, kui uued vaktsiiniresistentsed tüved hakkavad tekkima (AZ-vaktsiiniga alustab LA tüvi, valmis panna järgmised, mida me täna veel ei tea).


Ausalt, see viiruse olemasolu nagu suurt mind ei morjenda. Minu kandis on näitaja olematu. Turismi puudumise kasutan siis ülevõtmisteks ja arenduseks ja aia arendamist see bakter ei sega. Eks tekib siis teine sihtgrupp, kes külmas garantiinis istuda ei taha näiteks...
Aga loodetud sisulised muutused võin küll maha matta ja seda täiega. Inimeste isikupära tõusu ei näe ja massmõtlemise kvaliteet on ka pigem alla käinud. Ju siis on ikka sõda vaja selleks et veri käima läheks ja olelusvõitlus koos evolutsiooniga tagasi ellu tuleks. Loodetavasti on tegemist digisõjaga, see oleks kohati ohutu, kuid samas siiski piisavalt raputav.. Ka korralikust digirevolutsioonist piisaks, hunnikust lahtikirjutatud teooriatest mis krüptode läbi on võimalik kajastada rahaliselt ja mida avalikus siis hindama peaks.
Aga täna on mul täiega sügav kahtlus et trükitud papp õigetesse kätesse satub..
Rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 11 Apr 2021 20:52

Kui ma nüüd õigesti lugesin, siis riiklikult põnevaid seadusi vastu võetud. Sisuliselt kogu biomeetrilist infot saavad nüüd valitud ametkonnad kasutada. Sisuliselt kui teed uue passi, annan näopilti ja sõrmejäljed, siis võib öelda, et oled juba "kurjategija", kõik andmed võetud. Damn, me tõesti liigume politseriigi poole.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 12 Apr 2021 00:44

Põneval ajal elame.

Minuga on nii, et kui jälgin S-a-at-a-na päevauudiseid (peavoolu meedia), siis vererõhk tõuseb ja masendus hiilib ligi ja tahaks karjuda.

Kui jälgin J-u-m-a-la päevauudiseid, siis rõõm aina kasvab ja tahaks kaasa aidata kuidagi, et see juba rutem kõik teoks saaks. Et tulevad SUURED pajastused ja kohtuprotsessid ja kriminaalid peavad võtma vastutuse.

Vot sahistatakse, et Inglismaa järgmine kuningas on John III, seni kõrvale tõugatud tegelik valitseja, kuninganna Victoria poeg, kes pidi pealt vaatama, kuidas troon usurpeeritakse ja maad hävitatakse. Nii põnev, näis kas sündmused hakkavad sedapidi hargnema, varuge popkorni.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 12 Apr 2021 07:46

Mõned aastad tagasi katsetasin erinevate grillidega, esialgne vaimustus läks üle pettumuseks (roostetasid ära). Nüüd läksin kallima variandi peale, millel on korraga nii gaasi kui söe võimalus. Esimene šašlõkk koos sütega on tehtud, seda gaasigrillil ja täitsa ametlikult (s.t. ongi selline grill, mis töötab nii süte kui gaasiga). Selleks ostsin:
1) gaasigrilli (garantii 15 aastat)
https://www.napoleon.com/en/us/grills/p ... 5-r525pk-1

2) samale grillile ette nähtud söerest lisavarustusena
https://www.napoleon.com/en/us/grills/c ... tray-67732

kasutasin söebrikette (põlevad aeglasemalt), esmamulje on hea, esimesel korral panin brikette liiga palju, oleks piisanud vähemast.
ainuke puudus: gaasikapp on tagant avatud, küla kassid pääsevd sisse, plaanis aretada sinna rest ette.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 12 Apr 2021 08:01

hh wrote:Vot sahistatakse, et Inglismaa järgmine kuningas on John III, seni kõrvale tõugatud tegelik valitseja, kuninganna Victoria poeg, kes pidi pealt vaatama, kuidas troon usurpeeritakse ja maad hävitatakse. Nii põnev, näis kas sündmused hakkavad sedapidi hargnema, varuge popkorni.

ei ole kursis John III-ga, aga see oleks huvitav pööre. Tõesti selline tunne, et vana tugev riik on läinud nõrkadesse kätesse, kes ei oska oma rahva eest seista (küllap see "tugeva käega valitseja" soov kumab läbi nagu ikka ajaloos, kui kõik on riigis pilla-palla)

Juhte hinnates tuleb mul viimasel ajal ette see virila naeratusega õnnetu beetašimpansi pilt, kus ahvike püüab kõigile meeldida. Tunnen selle näoilme nüüd ära. Selle näo puudumine ei ole eeldus valitsemiseks, aga see on eeldus iseseisvalt mõtlemiseks ja julguseks võtta vastu ebapopulaarseid otsuseid.

Päris huvitav oleks näha, kuidas hinnatakse praeguse kuninganna valitsusaega 50 aasta pärast.

----
kuulasin seda kroonimata kuningat, üsna fantaasiarikas lennukas lugu (George V isa oli tegelikult vene tsaar jne., Waterloo lahingu järel laostunud kuningriigi diil Rotchildidega oma vereliini jagamiseks jne., kokkupõimitud seosed tema elus ja seos Piibli sõnadega ehk prohvetlus jne.), neid aktiivseid inimesi on hullumajas ennegi nähtud.
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 12 Apr 2021 09:08

td wrote:Mõned aastad tagasi katsetasin erinevate grillidega, esialgne vaimustus läks üle pettumuseks (roostetasid ära). Nüüd läksin kallima variandi peale, millel on korraga nii gaasi kui söe võimalus. Esimene šašlõkk koos sütega on tehtud, seda gaasigrillil ja täitsa ametlikult (s.t. ongi selline grill, mis töötab nii süte kui gaasiga). Selleks ostsin:
1) gaasigrilli (garantii 15 aastat)
https://www.napoleon.com/en/us/grills/p ... 5-r525pk-1

2) samale grillile ette nähtud söerest lisavarustusena
https://www.napoleon.com/en/us/grills/c ... tray-67732

kasutasin söebrikette (põlevad aeglasemalt), esmamulje on hea, esimesel korral panin brikette liiga palju, oleks piisanud vähemast.
ainuke puudus: gaasikapp on tagant avatud, küla kassid pääsevd sisse, plaanis aretada sinna rest ette.


Kasuta tandoori, Venemaalt tehakse mudeleid Ohotnik ja Esaul koduseks tarbimiseks, Lätist saad kindlalt neid osta.. Kvaliteedi vahe on vähemalt 1.5 korda. CO2 näitaja on muidugi halb, aga toit on parim mida oled elus saanud, nii mäekõrguselt üle, et minu klientidel on pidevalt nägu üllatust pidevalt täis. Isegi kriitikud ei suuda teha haput nägu, 4-5 tükki on proovinud, kuid lihtsalt kui elu parim toit pandakse lauda, siis on raske vastu panna...
rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 12 Apr 2021 09:45

td wrote:kuulasin seda kroonimata kuningat, üsna fantaasiarikas lennukas lugu (George V isa oli tegelikult vene tsaar jne., Waterloo lahingu järel laostunud kuningriigi diil Rotchildidega oma vereliini jagamiseks jne., kokkupõimitud seosed tema elus ja seos Piibli sõnadega ehk prohvetlus jne.), neid aktiivseid inimesi on hullumajas ennegi nähtud.


On jah hullumaja lugu ja mingi pudru salasüsteemidest, aga üldse ei imestaks, kui selles ringkonnas on PALJU tumedaid saladusi, mis ulatuvad sajandite taha. Rääkimata sellest, et inglise filmides ja kultuuris on neile saladustele vihjeid, mida väljast vaadates välja ei loe. Alguses oli huvitav, aga siis lõpetasin selle uurimise järsult -- lõks.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 12 Apr 2021 09:56

rr009 wrote:Kasuta tandoori, Venemaalt tehakse mudeleid Ohotnik ja Esaul koduseks tarbimiseks, Lätist saad kindlalt neid osta.. Kvaliteedi vahe on vähemalt 1.5 korda. CO2 näitaja on muidugi halb, aga toit on parim mida oled elus saanud, nii mäekõrguselt üle, et minu klientidel on pidevalt nägu üllatust pidevalt täis. Isegi kriitikud ei suuda teha haput nägu, 4-5 tükki on proovinud, kuid lihtsalt kui elu parim toit pandakse lauda, siis on raske vastu panna...

kas selline?
https://www.na-kostre.ru/tandiri/komple ... plekt.html
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby Rr009 » 12 Apr 2021 11:20

td wrote:
rr009 wrote:Kasuta tandoori, Venemaalt tehakse mudeleid Ohotnik ja Esaul koduseks tarbimiseks, Lätist saad kindlalt neid osta.. Kvaliteedi vahe on vähemalt 1.5 korda. CO2 näitaja on muidugi halb, aga toit on parim mida oled elus saanud, nii mäekõrguselt üle, et minu klientidel on pidevalt nägu üllatust pidevalt täis. Isegi kriitikud ei suuda teha haput nägu, 4-5 tükki on proovinud, kuid lihtsalt kui elu parim toit pandakse lauda, siis on raske vastu panna...

kas selline?
https://www.na-kostre.ru/tandiri/komple ... plekt.html


Jah, Ohotnik ja Jesaul on koju ja väiksele seltskonnale parajad.. Restiga, 3 kihiga, küpsetamine on väga mugav ja lihtne kuid väga kvaliteetne.. Tule saladusi tuleb veidi küll õppida, aga baastaseme saab väga kergelt kätte..
Rr009
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 12 Apr 2021 12:46

to projekteerija,

minu tarbimishulluse teooria peab ikka paika, kui Eestis piirangud leevenevad, tekib sama asi. Ehituspoed lähevad täiesti umbe...

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/04/12/britid-jooksid-voimaluse-avanedes-tarbima
---

Vaatasin seda trügimist Inglismaa poodides ja ka pubides, inimloom pole just eriti terav pliiats. Enamus AstraXeneca vaktsiiniga vaktsineeritud, kui LAV tüvi saab jõudu juurde, on sisuliselt kõik uuesti kinni ju.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby td » 12 Apr 2021 14:18

err.ee lehel on kommenteerimine kinni keeratud?
td
 
Posts: 19582
Joined: 13 Feb 2008 16:23

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 12 Apr 2021 17:12

td wrote:err.ee lehel on kommenteerimine kinni keeratud?


Jep, kinni, mis kinni. Arvatavasti protestidega seotud ?

Enne pidasin neid inimesi natuke imelikeks, aga reaalsuses on tõesti politseiriik saabumas. Nüüd saavad vastavad "ametkonnad" ilma prokuratuuri loata kasutada minu biomeetrilisi andmeid.
Kui passi tegin, siis kinnitati mulle, ei ei justiitsorganid ei saa neile ligi...BS oli juba siis see lause minu silmis.

Aga jah, minna selline varustusega, mis politseil oli tavalisi meeleavaldajaid laiali ajama on ikka täielik tsirkus. Üldiselt Kaja Kallas on igas suunas oma poliitikukarjäärile lõpu teinud minu silmis. COV munemine, probleemi ignoreerimine, põnevad politseiseadused, nüüd ka kärpimise jutt...

Kohe kiusu pärast valin kaabud, loodan et neil peas natuke vereringet taastub ja rohkem rumalat juttu ei tule, lahkume EU'st. Nagu ADF juba Saksamaal. Eesti oleks palja p.sega ja maj. kiviajas sekunditega. EU rahad on ehitust vedanud, ilma selleta oleks kõik vsjo, konetz filma. Samuti igasugu muud toetused.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby spl » 12 Apr 2021 20:25

https://tervis.postimees.ee/7223172/moodunud-nadalal-teatati-vaktsineerimise-14-tosisemast-korvalnahust

Trombid – 3 juhul anti teada jäseme süvaveeni tromboosist, 1 juhul silmaarteri trombist (nägemise kaotus ühest silmast), 1 juhul kopsuarteri trombembooliast. Patsiendid (vanuses 50-66 aastat) vajasid haiglaravi.
spl
Site Admin
 
Posts: 20964
Joined: 12 Feb 2008 20:59

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby ard » 12 Apr 2021 21:32

spl wrote::lol: :lol: minu iseehitatud tuulegeneraator on selle mehe seadme kõrval naljanumber. Afterburner, iseehitatud reaktiivdüüsi juhtimine...

https://www.youtube.com/watch?v=HFRrH56jPqg

Joonised siin:

https://www.rc-network.de/threads/turbine-mit-135-mm-verdichter-und-turbinenrad-aus-titan.687612/


Üks vene mees ehitab ka garaažis turboreaktiive juba tükk aega. Ühe pani jalgrattale peale:

https://www.youtube.com/watch?v=_O4mw0OMukE&t=734s
ard
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby ard » 12 Apr 2021 21:45

Endale ostsin eelmisel kevadel sellise kuppel-gaasigrilli:

https://ch.outdoorchef.com/en/produkt/p-420-g/

See on antud tootja kõige odavam ja väiksem mudel. Kasutuskogemus seni väga hea. Tundub päris vastupidav tükk ka olema.
ard
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby is4 » 12 Apr 2021 23:49

Grillidest - viimane kord Prismas vaatasin eelneva mulje ekstra üle. Sütt müüdi aga söegrille mitte.

Endal juba mitmes https://www.k-rauta.ee/p/grill-kaasaska ... searchnode. Töötab täitsa ok. Küürutamist on, aga ka lapsed näevad asja õigelt = ülevalt poolt. Saavad kambas olla. Mitte et on mingi nende jaoks abstraktne must tükk mille kohta kogu aeg keelatakse, et kuum. Enamasti aga pole = miks, mida, suva jne.
is4
 
Posts: 238
Joined: 24 Jan 2011 20:02

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby is4 » 12 Apr 2021 23:58

Laste teemal. Kes viimati proovis toidupoes just käima õppinud lapse kõrguselt või autokärus silmade kõrguselt olukord vaadata?
Mina proovisin - külmleti tuled ja igasugust muud valgust mis täiskasvanu jaoks on ülevalt alla suunatud särab koledal kombel näkku.
is4
 
Posts: 238
Joined: 24 Jan 2011 20:02

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby projekteerija » 13 Apr 2021 00:57

Soomes on kiireati kasvanud viljatute meeste hulk.
https://yle.fi/uutiset/3-11871490
projekteerija
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby rr009 » 13 Apr 2021 07:56

Palun grille ja tandoori mitte segi ajada, üks neist on tore ajaviide ja hea toit, teine võimalus teha perfektset toitu ja sinna juurde mõelda filosoofia... Täiesti eri kaalukategoorias asjad, laita pole siin kumbagi, lihtsalt eri maailmad... Ideaali loomiseks tuleb raisata lihtsalt rohkem kõike, materjali, puitu jne., pärast aru saada mis tule jõud tegelikult asja avamiseks vajalik on ja siis taibata mis aeg on vajalik avamiseks (tulemused on üllatavad). Aga tandoor, mis läheb kuni 800-1000 kraadi kütmise ajal välja (vana viinamarjaga isegi 1100), toimib lihtsalt teistmoodi ja see on juba ajalooga kontrollitud, tänapäeva vidinad tehakse kokkuhoiust lähtudes ja eks ka see ole omal kohal, kuid aeg ajalt vajame ürgjõudu..
rr009
 


Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 13 Apr 2021 10:49

Tund aega rahulikku eestikeelset kirjeldavat head juttu oleviku ja tuleviku kohta, enne kui see materjal maha võetakse.

Kokku kompressitud info sellest, mis plaane hautakse moodsa tehnoloogia abil meile kõigile, vennad ja õed.

https://vimeo.com/535781350?1&ref=fb-sh ... qiMJ50buro
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 13 Apr 2021 10:59

hh wrote:Tund aega rahulikku eestikeelset kirjeldavat head juttu oleviku ja tuleviku kohta, enne kui see materjal maha võetakse.

Kokku kompressitud info sellest, mis plaane hautakse moodsa tehnoloogia abil meile kõigile, vennad ja õed.

https://vimeo.com/535781350?1&ref=fb-sh ... qiMJ50buro


Veelkord, soovitan väga väga seda videot vaadata. Aitab ühendada punkte ja pilt läheb klaariks: mis toimub.
hh
 

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Postby hh » 13 Apr 2021 11:22

hh wrote:
hh wrote:Tund aega rahulikku eestikeelset kirjeldavat head juttu oleviku ja tuleviku kohta, enne kui see materjal maha võetakse.

Kokku kompressitud info sellest, mis plaane hautakse moodsa tehnoloogia abil meile kõigile, vennad ja õed.

https://vimeo.com/535781350?1&ref=fb-sh ... qiMJ50buro


Veelkord, soovitan väga väga seda videot vaadata. Aitab ühendada punkte ja pilt läheb klaariks: mis toimub.


Nii kaua, kui Maa peal on veel ÕIGEID kristlasi, hoitakse tagasi kõige hullemaid võimalikke stsenaariume.
Polariseerumine läheb aina kontrastsemaks, hallid alad kaovad üha rohkem.
hh
 

PreviousNext

Return to Kinnisvarast / Majandusest

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 109 guests