Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/arutel5/public_html/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/arutel5/public_html/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4286: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4287: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4288: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /posting.php:185)
Arutelud • Post a reply

Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Forum rules
Üldiselt, siin kirjutades austa häid tavasid, ära sõima...ole lihtsalt inimene...rohkem palveid pole

Post a reply


This question is a means of identifying and preventing automated submissions.
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :HEAD
BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON
Topic review
   

Expand view Topic review: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 07 Jul 2020 13:59

See, et viiruse teine laine tuleb, pole muidugi 100 % kindel.
See, et teise ja kolmanda laine ajal hukkub rohkem inimesi kui samal ajal muudesse haigustesse sureb, pole ka kindel.
Aga ettevaatlik tasub ikka olla jah.

----

Mida vanemaks saan, seda rohkem tundub mulle, et inimese (eeskätt meesterahva) elu primaarseks eesmärgiks on SAADA VABAKS!
Me sünnime abituna ja sõltume teistest. Selline sõltuvus jätkub ka hiljem: sõltuvus kuusissetulekust, supermarketite lettidest, kaasmaalaste rahuarmastusest, tervisest jne. Mees peaks enne saama vabaks (s.t. vabanema igasugustest "sõltuvustest"), alles siis võiks ta otsustada, milleks ta end ohverdab (järelkasv, teadus, ühiskonna arendamine, nõrgemate abistamine jne.) ja kas ta üldse tahab seda (enamus meestesse on muidugi Loodus/Jumal sisse programmeerinud soovi olla kellegile vajalik/kasulik ehk saada kellestkist sõltuvaks - kui keegi/miski sõltub sellest mehest, siis kõrge moraaliga mees ühtlasi muutub ka ise sõltuvaks sellest kellegist/miskist; pere puhul on asi selge, aga ka näiteks asjade puhul: kui mees on võtnud vastutuse hoida külas internetiühendust, siis on ta sellest vastutusest sõltuv kuni pole tulnud kedagi teist, kes selle vastutuse üle võtab)

Mis seda vabadust segavad lisaks eelnevale?
- himud (muuhulgas ka alkohol, narkootikumid, seks)
- halvad harjumused ja riskikäitumine (rikuvad tervist või majanduslikku turvalisust)
- oskamatus iseseisvalt toime tulla igapäevaste vajalike toimingutega (söögitegemine, pesu pesemine, eluruumi korrashoid jne.)
- oskamatus toime tulla konfliktsituatsioonides, oskamatus ennast kaitsta võitluses
- jpm.

Mida vabam on mees, seda efektiivsem on ta oma otsustes ja tegevustes - enda valitud sekundaarse eesmärgi nimel.
(Aga ma ei tea, kuidas on naistega - kas vaba ja sõltumatu naine on vooruslikum võrreldes naisega, kes allub vabale mehele)

Selles valguses on ka arusaadav, miks vanal ajal osad vanemad soovisid osadele poegadele eunuhhi staatust - poiss sai vabaks ühest himust, mis aitas teda paremini pühenduda mõnele mitteseksuaalsele eesmärgile - ühtlasi tõstis tema väärtust ühiskonnas (nö tegija oma erialal). Ideaal oleks see, kui see seksuaalne energia õnnestuks ilma kadudeta rekanaliseerida uutesse kõrgustesse, jättes vabaks ka valiku olla bioloogiline isa. (Me ei saa üle ega ümber sellest programmeeritud kihust, see on noores terves mehes iga tund).

Kuidas on lugu poliitikutega, kes teevad otsuseid meie eest - kui vabad inimesed on nemad?
Seetõttu hr. Sinisokk-Puukell on juba korduvalt näidanud, et ta ei sobi kuidagi riigimeheks:
- sõltuvus finantsinstitutsioonidest ehk suur pangalaen
- sõltuvus "väikesest peast" ehk kontrollimatu seksuaalne käitumine lõbusas meeleolus

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 07 Jul 2020 13:37

Täiesti uskumatu kuidas inimesed hakanud käituma, täna ehituspoes sõna otseses mõttes järjekordselt roniti ...se. Ütlesin kuulge hoitke vahet, ei hoia, meil pole enam eriolukorda :HEAD Pagan, unustasin köhimata, kui midagi taolist on, köhin korralikult... peaks maski ka ette panema. Selline pidu käib katku aeg, seltsimehed rumalad inimesed, hilissügisel ja talvel te kõik nutate...

Elementaarsed sotsiaalsed normid on nagu niuhti ära unustatud ! :HEAD

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 07 Jul 2020 12:44

Saksamaa täiskasvanud inimestelt küsiti, millal saab 3000 EUR laen tagasi makstud, kui igal aastal laenuintress on 12 % ja iga kuu maksab laenuvõtja tagasi 30 EUR. Vastusevariandid:
a) alla 5 aasta jooksul
b) 5 ... 10 aasta jooksul
c) 11 ... 15 aasta jooksul
d) 16 ... 20 aasta jooksul
e) mitte kunagi

Õigesti vastanuid oli ainult 26 %; varianti (a) pakkus õigeks koguni 15 % vastanutest!
Foorumlasi ma ei alahinda, seetõttu õiget vastust ei hakka siinkohal välja tooma. :P

See, et laenuintressid hetkel nii madalad on, muudab inimesed muidugi veelgi ignorantsemaks. Ülaltoodu on siiski tänastes tingimustes rakendatav krediitkaarti omanikele.

----

Rusikareegel investeerijatele: võimalikult suur NPV (net present value)
Aga kuidas seda arvutada, kui me ei saa objektiivselt arvutada valemi sisendiks olevaid suurusi? (garbage in = garbage out)
Selle teeb määramatuks mitte ainult firma enda tuleviku rahavoogude ettemääramatus vaid ka "riikliku" intressipoliitika segasus (valemis kasutatud discount rate on sisuliselt sama suur kui sama perioodi raha interest rate). Mis on raha hind, kui osad saavad seda kontrollimatult juurde trükkida (põhjendades seda "majanduse päästmisega"), samas teised peavad aga seda hankima traditsiooniliste meetoditega?
FED on juba esimese 5 suurema omaniku seas ETF fondides .... Sisulkiselt trükib raha ei millestki ja ostab selle eest ETF kaudu üles asju (firmasid koos varadega, tooraineid), millel on ka tegelik väärtus. :evil: :evil: :evil: Lõpptulemus: enamus maistest varadest on kommertspankade käes, kes lõid FED-i (sisuliselt inimfarmi omanikud). Vana tõde, uues kuues.

Basel I, mis pidi tagama pangandussüsteemi stabiilsuse, oli 30 lehekülge (aastal 1988).
Basel II oli 347 lehekülge
Basel III on üle 1000 lehekülje pikk.
ja jällegi garbage in = garbage out, sest ükski Basel pole siiani aidanud pankade ülemääraste riskide vastu, mis varem või hiljem "realiseeruvad".
Seni, kuni pankade valearvestused saavad hüvitatud maksumaksjate arvel (bail-out, bail-in, rahatrükk ehk raha odavnemine), seni pole võimalik piirata pankade ülemäärast riskikäitumist, sest suurem leverage (loe: pangaomanike väiksem omafinantseering) tagab suurema tulu panga enda omanduses oleva iga tugriku pealt. Kes siis pole huvitatud suuremast kasumist (kui mitte muud, siis juhtide preemiad "hea tulemuse" eest), kui võimaliku kahjumi maksab kinni keegi teine?
USA-s on rahval muidugi palju olulisemaid probleeme - nagu näiteks monumendid ....
---
kuhu läks majandustoetuse raha USA-s:
https://youtu.be/0hU7DiFj9fI?t=382

kuidas on sarnase statistikaga Eesti Vabariigis?

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 07 Jul 2020 00:37

projekteerija wrote:Oluline oleks sügiseks ettevalmistused ja mingid arusaamised selgeks teha ja riskianalüüsid-käitumismudelid (mida saaks paari tunniga kehtestda vajadusel) paika saada. Terviseametis peaksid erinevad töögrupid praegu avalikult tööd rügama riikliku rahastusega. Paistab nagu loodetakse iseeneslike lahenduste tekkimisele vms. See, et hetkel meil suhteliselt hästi laabus, on pigem valdavalt mingi juhuslik eripära. Järgmise laine korral võib löök eriti valusaks osutuda.

Jah. Õigust räägid.

Minu mõistus on hetkel otsas, ei oska neid riske välja tuua. Samuti tunne, et olukorra kontrolli alla saamine suurtes keskustes oli pigem mingi peidetud faktori juhuslik tulem, mitte otseselt karantiin.
Kui meditsiiniteadlased ei suuda välja mõelda head abinõud, siis iga inimene individuaalselt peaks nüüd suvel mõtlema, kuidas talv üle elada, kui asi totaalselt jamaks keerab - soovitavalt kolida vähe asustatud kohta, varustada end kvaliteetse toidu ja kaugtööga. Valgele inimesele ei pruugi asi nii hulluks minna, aga peaks olema igaks juhuks ette valmistunud.

----
USA-s on juhuseid, kus inimene oli kutsutud proovi andma, mingil ootamatul põhjusel ei saanud kohale ilmuda, aga lõpuks sai postiga vastuse, et ikkagi positiivne. Korralagedus!

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by projekteerija » 06 Jul 2020 23:20

spl wrote:Ma ikkagit kardan, et COV tuleb meile hilissügisel tagasi. Keegi ei pea vähimatestki ettevaatusabinõudest kinni, poes ronitakse selga, igasugu suurüritused jne jne.

Pelgan, et me näeme juba suvel või varasügisel mõnda lokaalsemat kollet-sulgemist. n.ö. mõnes maasikatalus-ehitusel, haiglas, suuremas kortermajas või liinitööga suurettevõttes jne. Mind häirib, et avalikult ei räägita riskimudelitest ja nende uuringutest. Oluline oleks sügiseks ettevalmistused ja mingid arusaamised selgeks teha ja riskianalüüsid-käitumismudelid (mida saaks paari tunniga kehtestda vajadusel) paika saada. Terviseametis peaksid erinevad töögrupid praegu avalikult tööd rügama riikliku rahastusega. Paistab nagu loodetakse iseeneslike lahenduste tekkimisele vms. See, et hetkel meil suhteliselt hästi laabus, on pigem valdavalt mingi juhuslik eripära. Järgmise laine korral võib löök eriti valusaks osutuda. Ajaloos on siin Eesti ja Liivimaal seda paar korda juhtunud. Tasuks ajaloost õppust võtta.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by projekteerija » 06 Jul 2020 23:05

spl wrote:D vitamiini usku pole, California, Florida, Mehhiko, Brasiilia jne, pole just päikesevaesed kohad, aga nakatumine meeletu. Hispaanias ka kusagil uued kolded.
Mingi aeg tagasi räägiti rohkem aga nüüd üha vähem jutuks või välditakse teemat. Geenid panevad selle ja palju muud paika. Kõigil inimestel (ka paljudel heledanahalistel) päike ei tekita D vitamiini või ei teki seda piisavalt vms. Eskimotel jne. põhjarahvastel pole c vitamiini puudumine toidus probleemiks jne. Aga pakun, et see suund või isegi selle mainimine on praegu a,etlikult ülimalt ebakorrektne. ehk siis moodne valede tootmine ja levitamine on käima lükatud.

Midagi nende laevadega (või laevaga sarnaste keskkondadega - toiduainete tööstus, teatud arhitektuursed (materjalikasutusega) ehitised on erilist. Pidevalt ikkagi selgub, et pildile ujunud nakkuskollete juures enamasti jõutkse sellise tunnuse juurde.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=90372335

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 06 Jul 2020 21:11

https://www.elu24.ee/7011610/pedofiil-epsteini-ekskallima-vahistamisplaan-oleks-murarikaste-spioonilennukite-tottu-vastu-taevast-lennanudHakkasime üksteisele helistama, et teada saada, mis müra on. Lõpuks ei pidanud ühel enam närvid vastu ja ta läks sinna, kuhu kõik sõidukid olid üles rivistatud, asja uurima,» kirjeldas elanik.

Mees nõudis agentidelt aru, kuid talle öeldi vaid, et nad on New England Aerial kaardiseltsist.


...

FBI agendid ei teadnud aga, et nendega rääkima tulnud mees on kaartide ja geoloogia ekspert. :lol: :lol: :lol:

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 20:15

naeruväärselt mitmekülgne ebaturvalisus sellel kapil:
https://www.youtube.com/watch?v=9PR3eyNTLbk

põhjus, miks "masterkey" on halb mõte:
https://www.youtube.com/watch?v=GhESSMvf_to

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 15:57

väga nauditavad kirjatükid on sel mehel:
https://objektiiv.ee/ivan-makarov-kolm- ... -meediale/

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 06 Jul 2020 15:12

Ma ikkagit kardan, et COV tuleb meile hilissügisel tagasi. Keegi ei pea vähimatestki ettevaatusabinõudest kinni, poes ronitakse selga, igasugu suurüritused jne jne.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 13:55

kui suur võiks olla pe do fii lia roll juhtpoliitikute santaažis, erinevates maades?
Is rae li luure vs Ep ste ini skandaal vs tema tüdruksõbra isa amet vs lääneriikide Is rae li suunaline poliitika?

kui suur aga see võiks olla näiteks endises sovetiregioonis koos oma Ep ste ini dega?

lääne tipp-pe do fi ilid on catch-22 situatsiooni ees:
- kui vahistatu sureb, annab see veel hoogu arutlustele, et kuskil süsteemides on kallutatud jõud
- kui vahistatu jääb elama, siis mida ta rääkima hakkab?
= valesüüdistused poliitiliste vastaste suunal?
= süüdistused "vennaskonna" suunal?

tippude huvides on skandaal summutada ehk matta see uute skandaalide alla, siin võib olla ka üks võti massirahutuste õhutamisele USA-s

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 13:49

See on kõva argument, aga
- kuskil ei ole silma jäänud statistikat USA haigestumisest nahavärvi järgi
- hügieenitingimused USA-s: saabastega tuppa, jalad laua peale
- juhud on muutunud suve saabudes kergemaks
- lõunapoolkerale jõudis suurem levik maikuus ehk meie mõistes novembris

ega mul ka fakte pole, on vaid usk
ei oska leida muud põhjust, miks pärjaviirus suveks väheneb (ega ometi "karantiini" mõju? :lol: )

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 06 Jul 2020 13:06

D vitamiini usku pole, California, Florida, Mehhiko, Brasiilia jne, pole just päikesevaesed kohad, aga nakatumine meeletu. Hispaanias ka kusagil uued kolded.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 12:21

mina olen D-vitamiini usku

"usun", et praegusel päikselisel ajal ja veel mõni kuu hiljem valged inimesed nii kergesti ei nakatu, tormiline levik ja tüsistused muutuvad aktuaalseks jälle sügistalvel. Vaat selline usk.

Pärjaviirusest saab nagu legend draakonist, kes kord igal aastal käib endale oobrokit nõudmas elusate inimeste näol. Õnneks ei taha noori neitsisid vaid vanu ja väeteid (selle võrra sureb aga vanu vähem muudesse haigustesse). Loomulikult jääb võimalus tõmmata endale halb loos ja surra ka noorena-tervena.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 06 Jul 2020 12:17

td wrote:kas olen mina liiga vana või ongi tõesti läänemaailm muutunud hullumeelseks


Läänemaailm on muutunud rumalaks, ei suuda põhjendada ehk sellel ka meeletu sisserände tulemus nüüd ! COV teemal WHOle üllatus, et levib kaugemale, see 2 m oligi kui nö "rasked" piisad, aga täiega üritati ignoreerida, et viiruse osakesed rõõmsalt hõljuvad ja nakatavad 20m kaugusel ilma vähimagi probleemita.

Miks baarid ja ööklubid nuhtlus, krt mis pidu katku aeg, meil ka avati ööklubid ja baarid. Probleem see, et purjus inimesed ei jälgi ühtegi reeglit, teiseks kõva muusika, röögitakse rääkides ja seal tekib meeletu piisknakkuse risk.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 12:06

WHO on muutunud klounide paraadiks, samamoodi nagu hydroxychloroquine on muutunud poliitiliselt koormatud ravimiks (sest Trump soovitas seda). Meditsiin on ka politiseeritud.

Paljud ameeriklased soovivad koolitada oma last kodus. Vastav avalduste veebisait on üle koormatud:
http://nsjonline.com/article/2020/07/no ... t-website/

twitterlaste säutsud selle artikli viite all on enamuses (kui mitte kõik) pooldavad:
https://twitter.com/Cernovich/status/11 ... 3732182016

Muide, Rootsi süsteem ei näe ette võimalust lapsi kodus koolitada. Parim, mida teha saab, on erakool (suurtes linnades). Lapsevanematel on küll õigus nõuda riigikoolilt arvestamist lapse iseärasustega, aga väikeses kohas tähendab see seda, et laiutatakse käsi - pole võimalusi.

Minu kolmest lapsest, kellel on kokkupuude Rootsi haridussüsteemiga, on võitnud ainult sünnikahjustusega laps, teiste puhul oli kooliskäimine kahjulik nende distsipliinitajule ja enesehinnangule. Tütar loeb ja mõtleb palju iseseisvalt (ja on keskmisest arukam), aga tal on hirm, mis temast tulevikus saab, sest tal on jäänud mulje, et kõik, mis seondub (kooli)kohustuse ja distsipliiniga, ei sobi talle - läheb lausa hüsteeriasse kooliskäimise kohustuse jutu peale. Eks näis ..............

---
kas olen mina liiga vana või ongi tõesti läänemaailm muutunud hullumeelseks

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 06 Jul 2020 10:41

WHO polnud sellest teadlik ?!

239 eksperti hoiatavad WHOd: koroonaviirus levib aerosoolidena õhu kaudu
https://www.postimees.ee/7011322/239-eksperti-hoiatavad-whod-koroonaviirus-levib-aerosoolidena-ohu-kaudu

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 06 Jul 2020 07:02

täitsa hullumeelne karjääri algus:
„Mis soov? Mis asjus?“ küsis Eesti riikliku nukuteatri rajaja Ferdinand Veike 64 aastat tagasi teatri uksest sisse astunud noormehelt, kes tuli end ajalehekuulutuse peale elektrikuks pakkuma. „Meil on praegu lavastus „Tuhkatriinu“ pooleli. Harri Vasar ütles printsirollist ära, meil on uut printsi vaja! Elektrik võib oodata,“ ütles Veike ja pistis jahmunud tööotsijale nuku pihku. Nii algas nukunäitleja Väino Luubi 45 aasta pikkune teekond nukuteatris.

https://elu.ohtuleht.ee/1006182/vaino-l ... aks-saada-

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 23:01

veel maskidest (puudub loogilne seos, aga huvitav paralleel aastaga 2020 ja miks mitte ka Kubricku kuulsa maskistseeniga aastast 1999). See video on aastast 1986:
https://youtu.be/MhytRCMN0ko

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 22:34

paistab sedasi jah. vaata ka seda linki, mille eelmise postituse lõppu lisasin

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 05 Jul 2020 22:32

Julm, kui mõtlema hakata, palju Simpsonites on täppi läinud. Kas Idiokraatia ongi uus Ameerika ?

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 22:08

spl wrote:
td wrote:On arvamus, et see on uue plaadi reklaamikampaania, sest kandidaadiks registreerimise tähtaeg on juba ammu möödas....


Siiralt loodan, et see on nii. Kujutage nüüd porgandimehe järgi tuleks selline president, kuldhambad suus, monkey style kõnnak, vasakule paremale kõikumine, mingi kett kaelas. Kottpüksid ja nokamüts veel puudu :ugeek:

see kõik on ju filmides juba olnud:
https://youtu.be/sGUNPMPrxvA?t=1

samas, kõrgklass (klassikalises mõttes) pole ju USA-s kuhugile kadunud. Aga võibolla neil polegi vaja enam presidentuuri, kui FED on suure osa rahatrüki abil "ostetud" varadest (sh. aktsiaturust) enda kätte saanud.
USA poliitmaastik on ikka läinud täitsa pööraseks ja suured tegijad maskeeruvad järjest paremini kulisside taha, meie näeme vaid pööbli omavahelist arveteklaarimist (mida ongi suitsukatteks vaja)
Demokraatide presidendikandidaat on ju äärmiselt nõrk - ka tervise poolest. Küsimus on, et kes saab tegelikuks valitsejaks, kui demokraadid peaksid need valimised võitma (nii nagu Eestis: võimupüramiid on määratud sellega, kuidas on jaotatud parteisisesed kohad - kusjuures selle "demokraatia" reeglid sätestab iga partei ise enda sees). USA-s siis võiks vaadata demokraatide asepresidendi suunal (äsja valitud presidendi tervis niigi nõrk ja osutub peagi, et see ei pea pingele vastu). Ka respiblikaanide seas on muidugi neid, kes ootavad tursa näoga oma tähetundi.

njah, see mees on juba ammu surnud, aga...
https://youtu.be/KLODGhEyLvk?t=467

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 22:03

huvitavaid küsimusi on palju, mida arutada
näiteks ka see - miks surnud pe do fi ili sõbratar (kelle isa oli ühe usariigi luure teenistuses) sama hästi kui lasi ennast kinni võtta (reisis riiki, kus teda on võimalik vangistada) ja mis sellest edasi saab (kas hakkab rääkima, kas "ei saa hingata" enam, kui "kaamerad on katki" või on veel mingi variant)

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 05 Jul 2020 21:59

td wrote:On arvamus, et see on uue plaadi reklaamikampaania, sest kandidaadiks registreerimise tähtaeg on juba ammu möödas....


Siiralt loodan, et see on nii. Kujutage nüüd porgandimehe järgi tuleks selline president, kuldhambad suus, monkey style kõnnak, vasakule paremale kõikumine, mingi kett kaelas. Kottpüksid ja nokamüts veel puudu :ugeek:

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 21:55

spl wrote::twisted: selle kohta ei oskagi enam midagi öelda...

shiiiit! :)

On arvamus, et see on uue plaadi reklaamikampaania, sest kandidaadiks registreerimise tähtaeg on juba ammu möödas....

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 05 Jul 2020 21:46

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by spl » 05 Jul 2020 21:45

COV, amööbid, mis veel...
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/florida-hoiatas-aju-soova-eluohtliku-amoobi-eest?id=90362175

---

Täiesti sürr, kui COV niidab inimesi, siis Aafrikas on hakanud elevantidel levima mingi haigus, arvatavasti mingi uus viirus, mis sisuliselt järjest tapab neid. Pole eriti kindel, et see inimest ei mõjuta, aga nagu alati, midagi täpsemalt ei teata.

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 17:30

hmmm

kaks valget naisprotestijat aetakse maanteel alla valge Jaguari poolt, mida juhtis must mees, politsei poolt suletud teelõigul
jah,(ainult) mustade elud loevad - nagu enne väideti
https://www.zerohedge.com/political/wat ... le-freeway

tobedatel mängudel jagataksegi tobedaid auhindu

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by h » 05 Jul 2020 16:40

Lennukitäis Ukraina juute emigreerus Iisraeli:

Prophecy Fulfilled: Ukrainian Jews Return to Israel After Thousands of Years in Exile
https://www.youtube.com/watch?v=byB3fC2 ... vt5oKZBvIw

Re: Mõtisklused makromajandusest, kinnisvarast ja muust

Post by td » 05 Jul 2020 16:06

videosid lahinguväljalt:
https://twitter.com/hungrybowtie

Top